Nowa wersja aplikacji Stryd! Nowa wersja przewidywań, LBSS i trochę wiecej…

Nowa wersja aplikacji Stryd! Nowa wersja przewidywań, LBSS i trochę wiecej…

Nowa wersja aplikacji  Stryd Mobile. Nowa wersja przewidywanych czasów startowych, LBSS i trochę więcej….. 

Dzisiaj wydaliśmy aktualizację do aplikacji mobilnej Stryd, która zawiera nowe funkcje dla wszystkich Stryderów!

Te nowe funkcje obejmują:

  • Dla wszystkich użytkowników Stryd

Przewidywania mocy wyścigu są dostępne dla wszystkich użytkowników w wygodnej tabeli na głównym ekranie aplikacji Stryd. Wszyscy użytkownicy Stryd mogą teraz zobaczyć swoje oczekiwane czasy wyścigów na dystansach od 1 mili do maratonu i moc, którą musieliby utrzymać, aby osiągnąć każdy wynik.

  • Dla nowych użytkowników Stryd:

Zbudowaliśmy nowe narzędzie, które pozwala nowym użytkownikom Stryd importować swoje ostatnie 90 dni danych biegowych z konta Strava. Każdy może łatwo rozpocząć pracę z Stryd i uderzyć w ziemię z Krytyczną Mocą, strefami mocy, Balansem Stresu Biegowego i więcej.

  • Dla użytkowników Stryd Membership:

Aktualizacja zakładki Analiza daje użytkownikom Stryd Membership potężny nowy sposób, aby zobaczyć, jak ich stres jest trendy i pozwala im przejść poziom głębiej, porównując stres przez podobne biegi.

Tabela obliczeń mocy dla wszystkich Strydersów

 

W wygodnej tabeli na karcie Podsumowanie w aplikacji mobilnej Stryd, możesz teraz zobaczyć swoje oczekiwane czasy wyścigów na dystansach od 1 mili do maratonu i moc, którą musisz utrzymać, aby osiągnąć każdy wynik.

Ta funkcja umożliwia wygodne monitorowanie poprawy kondycji w miarę postępów w realizacji planu treningowego. Twoja tabela mocy wyścigowej będzie aktualizowana za każdym razem, gdy Stryd wykryje poprawę Twoich możliwości w dniu wyścigu.

Co ważniejsze, będzie ona służyć jako nieocenione narzędzie podczas planowania następnego wyścigu. Będziesz znał dokładne wartości mocy, z którymi musisz biegać, aby uzyskać najlepsze wyniki w dniu wyścigu.

Ta funkcja jest dostępna od dziś dla wszystkich Stryderów w zakładce Podsumowanie w aplikacji mobilnej Stryd.

Uwaga: Pamiętaj, aby sprawdzić i spełnić wymagania dotyczące dokładnej prognozy wyścigu, przygotowując się do następnego wyścigu!

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi dokładnego przewidywania wyścigów >tutaj

Dla nowych Strydersów 

Teraz łatwiej niż kiedykolwiek zacząć korzystać z Stryd.
Czy jesteś ciekawy jak wygląda bieganie z mocą? Dzięki nowej funkcji w aplikacji mobilnej Stryd, rozpoczęcie korzystania z systemu Stryd jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.Teraz możesz zacząć z pełnym profilem Stryd od pierwszego dnia, kiedy zaczniesz biegać ze Strydem.

Co to oznacza?

  • Zaczniesz z wartością mocy krytycznej i strefami mocy, więc możesz natychmiast złapać plan od 5K do maratonu i zacząć biegać ze Strydem.
  • Zaczniesz od krzywej czasu trwania mocy, która określa Twoje możliwości i mówi ekosystemowi Stryd, jakim typem biegacza jesteś.
  • Zaczniesz od wskaźnika Running Stress Balance, który powie Ci, w jakiej strefie wydajności jesteś teraz, dzięki czemu dowiesz się, czy jesteś przetrenowany, czy gotowy do wyścigu!

Jak to działa?

Dla nowych Strydów zbudowaliśmy nowe narzędzie, które pozwala zaimportować ostatnie 90 dni danych biegowych z konta Strava.

Platforma Stryd analizuje te dane i określa Twoje możliwości i przekłada je na terminy oparte na mocy.Ta funkcja sprawia, że rozpoczęcie pracy ze Strydem jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, ponieważ zapewnia wszystkie krytyczne informacje, których potrzebujesz, aby zacząć biegać z mocą od pierwszego dnia.

Uwaga: Ta funkcja jest dostępna tylko dla nowych Stryderów tworzących swoje konto po raz pierwszy. Jeśli masz już konto Stryd, twoje konto jest już utworzone z danymi z twojego Stryd pod!

Dla użytkowników Stryd Membership

Nowe narzędzia wizualizacji i filtrowania Lower Body Stress Score.

Czy cieszyłeś się nową funkcją Lower Body Stress Score (LBSS) w Next Gen Stryd? Teraz dodaliśmy nowy i wygodniejszy sposób wizualizacji LBSS w aplikacji mobilnej Stryd.

  • Kiedy otworzysz zakładkę Analiza w aplikacji Stryd, możesz teraz zobaczyć trendy LBSS.

Dodanie LBSS do zakładki Analiza daje dostęp do niezwykle potężnych funkcji, takich jak filtrowanie daty i typu badania.

Filtrowanie daty daje Ci nowe, potężne sposoby na zobaczenie, jak Twój stres ma się do trendu. Możesz zobaczyć, jak Twój stres kształtuje się w ciągu ostatnich 30 dni, 90 dni i 6 miesięcy, aby zobaczyć, jak na Twój stres wpłynął ostatni trening, – a nawet możesz przeglądać bloki treningowe z przeszłości, używając niestandardowego selektora zakresu, aby dowiedzieć się, jak powinieneś trenować do następnego wyścigu.

Filtrowanie typu biegu pozwala sięgnąć głębiej, porównując stres w podobnych biegach. Możesz na przykład sprawdzić, czy Twoje łatwe i regeneracyjne biegi stają się z czasem coraz bardziej lub mniej obciążające, co pomoże Ci dostrzec potencjalnie niebezpieczne trendy, zanim będą miały negatywny wpływ na Twój trening.

Uwaga: Ta nowa funkcja jest dostępna w zakładce Analiza w aplikacji mobilnej Stryd, która jest oferowana w ramach członkostwa Stryd. Użytkownicy Stryd Membership będą również korzystać z nowego filtrowania daty i typu biegu, aby analizować pozostałe metryki, takie jak moc.

Pierwsza aktualizacja z wielu, które pojawią się w tym roku!
Ta aktualizacja jest pierwszą ekscytującą aktualizacją z wielu, które nadejdą od zespołu Stryd w 2023 roku.

Zbudowaliśmy te nowe narzędzia, aby pomóc Ci ścigać się szybciej, szybciej rozpocząć trening mocy i uzyskać głębsze i bardziej kompleksowe zrozumienie swoich danych dotyczących mocy.

Zaktualizuj do najnowszej wersji aplikacji Stryd na Androida lub iOS, aby zacząć korzystać z tych niesamowitych nowych funkcji już dziś.

iOS App: aktualizacja

Android: aktualizacja

 

 

Stryd nowej generacji jest dostępny w sklepie:

Stryd nowej generacji jest dostępny do kupienia już dziś,. Kliknij na poniższy link, jeśli chcesz kupić swojego Stryd’a: 

Kup teraz!

 

Prosimy odwiedzić nasz dokument z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Stryda nowej generacji >tutaj

Nasza pierwsza transmisja na żywo odbędzie się 20 września o godzinie 12:00 MT (-6GMT). Dołącz do dyskusji na temat Stryda nowej generacji oraz do sesji pytań i odpowiedzi na żywo, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Stryda nowej generacji.

Stuknij w poniższy film, aby obejrzeć pierwszą zaplanowaną transmisję na żywo:tutaj

<iframe width=”720″ height=”407″ src=”https://www.youtube.com/embed/uhKs__2Z4xk” title=”Stryd Announcement!” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

 

W ciągu najbliższych dni i tygodni będziemy organizować regularne transmisje na żywo, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące Stryda nowej generacji. Będziemy prowadzić transmisje na żywo zarówno na YouTube, jak i na Facebooku, aby zapewnić Wam wygodne opcje oglądania i uczestnictwa. Wybierzcie poniżej wybraną platformę i zasubskrybujcie/ śledźcie nas, aby być na bieżąco z kolejnymi livestreamami.

Subskrybuj kanał Stryd YouTube tutaj: https://www.youtube.com/c/Stryd

Śledź nas na Facebooku Stryd tutaj: https://www.facebook.com/teamstryd

 

 

 

 

 

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team