Poznaj STRYD Wind – Czujnik mocy biegowej

Co to jest STRYD Wind?

Bieganie to sport na całe życie, który każdego dnia zapewnia pasję i poprawę samopoczucia każdemu z nas. Stryd to pierwszy na świecie efektywny system do pomiaru zużycia energii uwzględniajacy opory wiatru , który ma pomagać w efektywnym, wydajnym treningu. Wprowadzenie mocy do treningu każdego biegacza, pozwala żyć lepiej, przekraczać bariery, biegać szybciej i bezpieczniej.

Technologia Stryd

Stryd to środowisko treningów biegowych oparte na pomiarze mocy. System zaprojektowany jest po to, aby pomagać sportowcom biegać szybciej, dłużej i efektywniej. Chronione patentem portfolio Stryd obejmuje sensory mocy, biomechaniczne sensory ruchu, sensory umożliwiajace pomiar oporu wiatru, analizę danych i coaching. Na te elementy składa się zarówno oprogramowanie, jak i sprzęt w postaci przyczepianego do buta detektora.

Kontroluj postępy

Stryd wynalazł wiodący ekonomiczny system treningowy. Ten ekosystem został zaprojektowany, aby umożliwić sportowcom bieganie szybciej, dłużej i bardziej efektywnie. Moc będzie działać podczas każdego biegu w każdych możliwych warunkach pracy.
Bieganie oparte na mocy uwzględnia prędkość, nachylenie, formę biegu, zmęczenie i wiatr, zapewniając doskonałe, precyzyjne i odpowiednie tempo.

 

Chronione patentem intelektualne portfolio firmy Stryd obejmuje zaawansowane mechanizmy wyczuwania mocy, biomechaniczne wykrywanie ruchu, analizę danych mocy i trenowanie w oparciu o moc. Patenty te obejmują rozwiązania programowe i sprzętowe.

Eksperymenty w najnowocześniejszych laboratoriach wykazały, że Stryd dokładnie mierzy moc biegową, formę ruchową, opór wiatru i wydatki metaboliczne, i robi to w czasie rzeczywistym.

 

Oprócz tych informacji na kompatybilnych zegarkach i urządzeniach mobilnych, uzyskasz dostęp do danych o treningach za pośrednictwem aplikacji mobilnych, aplikacji Stryd i platform internetowych partnerów ( Garmin, Polar, Suunto i wielu innych ), dzięki czemu możesz analizować swoje wyniki na znacznie głębszym poziomie niż kiedykolwiek wcześniej.

Kluczowe pomiary

POMIARY STRYD

Moc, Forma mocy, Sztywność odbicia, Współczynnik obciążenia treningowego

DYNAMIKA BIEGU

Czas kontaktu z podłożem, Odchylenie pionowe, Kadencja

TEMPO I DYSTANS

Tempo i Dystans w czasie rzeczywistym

MONTAŻ

Klips

MASA

10 gram

KOMUNIKACJA

ANT+, Bluetooth

WODOODPORNOŚĆ

Odporny na zachlapanie
Nieodpowiedni do użycia w rzekach, strumieniach etc.

BATERIA

Ładowanie bezprzewodowe, raz na miesiąc

Poczuj swoją moc

Konsekwentne pomiary, w połączeniu z progami tętna i mocy, to sekret dotarcia do nowych, osobistych umiejętności.

 

Stryd sprawi, że Twój dzień startu będzie prostszy.

 

Wykorzystując moc, optymalną strategię startową jest podążanie za liczbą, która pozostaje stała niezależnie od warunków terenowych. Kiedy biegniesz na zadanej mocy i wartości tętna od początku wyścigu do mety, realizacja celu i zwycięstwo nie może być prostsze.

Dane w czasie rzeczywistym

Polar | Suunto | Garmin

Platformy analizujące dane z zegarków

PolarFlow | GarminConnect | Movescount

Platformy analizujące dane

TrainingPeaks | FinalSurge | Zwift | SportTracks | 2peak | WKO4 | Smashrun | Golden Cheetah

Rozwiązania trenerskie

Run With Power by Jim Vance | Secret of Running by Hans van Dijk & Ron Van Megen | Andy Cogga