Nowe plany treningowe ze Steve’m Palladino

Nowe plany treningowe ze Steve’m Palladino

Nadchodza nowe plany ze Steve’m Palladino w naszej aplikacji!!!

Mamy dziś dla Was ekscytującą wiadomość! Nowe plany treningowe oparte na mocy 5k do Maratonu już wkrótce dla wszystkich użytkowników Stryd oparte na wiedzy i doświadczeniu Stev’a Palladino – guru biegania na mocy.

Te nowe plany są zaprojektowane tak, aby dać Ci Twój najlepszy sezon  treningowy w historii!

Twój najlepszy blok treningowy będzie napędzany przez:

  • Nowy plan adaptacyjny: automatyczne testy Critical Power, aby dostosować cel treningowy przez cały plan.
  • Nowy sysatem poziomowania: system poziomowania oparty na mocy, aby dopasować wyzwanie planu do Twoich możliwości. Zalecany trening będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom co do tego, jak powinien wyglądać plan treningowy, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym biegaczem, który rozpoczyna swoją przygodę z bieganiem, czy doświadczonym biegaczem z wieloletnim stażem.
  • Nowy trening uzupełniajacydla wydajności i regeneracji: zawiera opcjonalne ćwiczenia nie związane z bieganiem, które zwiększają odporność na kontuzje i pomagają stać się lepszym sportowcem.

Te plany zostały zaprojektowane we współpracy z trenerem Steve’em Palladino, założycielem Palladino Power Project, aby wzmocnić Twój trening wiedzą jednego z wiodących umysłów w świecie siły biegowej. Więcej o Stev’ie przeczytasz tutaj 

 

Będziemy udostępniać nowe plany treningowe w ciągu najbliższych kilku tygodni, zaczynając od aplikacji Stryd Android, a następnie aplikacji Stryd iOS, gdy będzie gotowa.

Aby przygotować Cię do tego nadchodzącego wydania i przygotować Cię do najlepszego roku treningu biegowego opartego na mocy, oto FAQ!

P: Kiedy plany treningowe będą dostępne?

O: Te plany treningowe zostaną uruchomione w aplikacji Stryd Android w najbliższych tygodniach. Gdy aktualizacja aplikacji Android będzie dostępna, będziesz mógł wybrać swój plan za pośrednictwem aplikacji Stryd Android i dodać go do swojego kalendarza treningowego, aby rozpocząć trening!

W tygodniach po wstępnym uruchomieniu na Androida, plany treningowe zostaną następnie wydane w aplikacji Stryd iOS.

Powodem rozłożonego w czasie uruchomienia jest to, że aplikacja na Androida jest gotowa teraz i chcemy, aby funkcja wydostała się do Strydów tak szybko, jak to możliwe! Aplikacja na iOS zostanie wydana jak tylko będzie gotowa.

Proszę obserwować swój e-mail na ogłoszenie o dostępności aplikacji Stryd Android i iOS, abyś mógł zacząć korzystać z tych nowych planów treningowych opartych na mocy!

P: Gdzie mogę przeczytać więcej o filozofii i teorii stojącej za tymi nowymi planami treningowymi opartymi na mocy?

Stworzyliśmy serię artykułów w bazie wiedzy Stryd, aby omówić wszystkie szczegóły dotyczące nowych planów treningowych opartych na mocy.

Jeśli chcesz zagłębić się w szczegóły, zacznij od tego artykuł:  Filozofia i trening oparty na mocy

Przeczytaj filozofię i teorię nowych planów treningowych
Pamiętaj, aby przejść przez linki w artykule, aby zagłębić się w tematy takie jak system poziomowania i zajęcia dodatkowe!

Wszelkie pytania dotyczące planów prosimy umieszczać w grupie społeczności Stryd na Facebooku lub kontaktować się z nami pod adresem stryd.com.pl

Dzisiejszy email to tylko zapowiedź tego, co nas czeka.

W nadchodzących tygodniach omówimy więcej niesamowitych funkcji, które pojawią się wraz z tym wydaniem, w tym plany budowy, konserwacji i odzyskiwania wyścigów!

Bądźcie na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat tego nadchodzącego wydania. Nie możemy się doczekać, aby pomóc Wam w osiągnięciu celów na rok 2023 z pomocą tych nowych planów!

 

 

 

 

Stryd nowej generacji jest dostępny w sklepie:

Stryd nowej generacji jest dostępny do kupienia już dziś,. Kliknij na poniższy link, jeśli chcesz kupić swojego Stryd’a: 

Kup teraz!

 

Prosimy odwiedzić nasz dokument z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Stryda nowej generacji >tutaj

Nasza pierwsza transmisja na żywo odbędzie się 20 września o godzinie 12:00 MT (-6GMT). Dołącz do dyskusji na temat Stryda nowej generacji oraz do sesji pytań i odpowiedzi na żywo, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Stryda nowej generacji.

Stuknij w poniższy film, aby obejrzeć pierwszą zaplanowaną transmisję na żywo:tutaj

<iframe width=”720″ height=”407″ src=”https://www.youtube.com/embed/uhKs__2Z4xk” title=”Stryd Announcement!” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

 

W ciągu najbliższych dni i tygodni będziemy organizować regularne transmisje na żywo, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące Stryda nowej generacji. Będziemy prowadzić transmisje na żywo zarówno na YouTube, jak i na Facebooku, aby zapewnić Wam wygodne opcje oglądania i uczestnictwa. Wybierzcie poniżej wybraną platformę i zasubskrybujcie/ śledźcie nas, aby być na bieżąco z kolejnymi livestreamami.

Subskrybuj kanał Stryd YouTube tutaj: https://www.youtube.com/c/Stryd

Śledź nas na Facebooku Stryd tutaj: https://www.facebook.com/teamstryd

 

 

 

 

 

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team