Zegarki kompatybilne z czujnikiem Stryd

Zegarki kompatybilne z czujnikiem Stryd

Zegarki kompatybilne z systemem Stryd

Dowiedz się, które zegarki są zgodne z systemem Stryd i zacznij działać z mocą.

Kompatybilność z produktami Garmin

Garmin-fenix7_Silver-1_1024x1024.jpgfēnix® 6SMARQ™ Athletefēnix® ChronosForerunner® 935D2™ Bravo

Firma Garmin świetnie radzi sobie z parowaniem z systemem Stryd, a wiele zegarków jest w pełni zgodnych z tym systemem, dostarczając danych dotyczących mocy oraz tempa i odległości w porównaniu z systemem GPS. Istnieją jednak zegarki, które są tylko częściowo zgodne z systemem Stryd. W tym artykule omówimy, co oznacza „pełna kompatybilność” i które zegarki należą do tej kategorii.

Ponadto firma Stryd ogłosiła członkostwo (bezpłatne do pierwszej połowy 2021 roku), które dodaje plany treningowe, treningi z przewodnikiem i dodatkowe dane analityczne do doświadczeń z aplikacją Stryd Workout App na zgodnych zegarkach Garmin Connect IQ 3.0.

Co to jest „Pełna kompatybilność” z systemem Stryd?
Niezależnie od tego, czy bierzesz pod uwagę Stryd do treningów i wyścigów opartych na mocy, czy po prostu interesuje Cię najlepsze tempo i dystans, jaki możesz uzyskać, nie każdy zegarek ma pełną funkcjonalność ze Strydem (choć staramy się, jak możemy). Czym jest więc pełna kompatybilność?

1) Zasilanie przez Connect IQ

Większość zegarków Garmin jest obecnie w stanie korzystać z aplikacji Connect IQ, dzięki której metryka mocy Stryd jest dostarczana do zegarka w czasie rzeczywistym. W niektórych starszych zegarkach moc nie może być wyświetlana bez obejścia tego problemu. Strefy Stryd to preferowane pole danych do wyświetlania mocy. Umożliwia ono wyświetlanie dwóch pól mocy: czas rzeczywisty, średnia 3-sekundowa, średnia 10-sekundowa, średnia okrążenia. Można także wyświetlić bieżącą strefę, gdy jest wyświetlana jako pojedynczy ekran, lub pojedynczą średnią moc wraz z innymi danymi metrycznymi. Strefy Stryd można znaleźć w sklepie Connect IQ tutaj.

2) Metryki Stryd+

Po zsynchronizowaniu zegarka z Connect IQ po biegu, Stryd może przesłać wiele innych unikalnych metryk mierzonych bezpośrednio ze stopy: moc formy, czas kontaktu z podłożem, sztywność sprężynowa nogi, oscylacja pionowa i siła wiatru.

3) Ustrukturyzowane treningi Stryd (tylko w zegarkach Connect IQ 3.0)

Plany treningowe Stryd (i inne plany innych firm) są dostarczane za pomocą aplikacji Stryd Workout App, dostępnej w sklepie Connect IQ. Kompatybilne zegarki mogą dostarczać trening z przewodnikiem wprost na Twój nadgarstek! Zobacz listę tutaj.

4) Tempo i dystans z aplikacji Stryd z włączonym GPS

Oznacza to, że zegarek będzie odbierał tempo i dystans z systemu Stryd, a jednocześnie będzie odbierał ścieżkę GPS (i pokazywał ją po biegu). W niektórych zegarkach Garmin nie jest to możliwe i musisz mieć wyłączony GPS (tracąc mapę po biegu), aby otrzymywać tempo i dystans od Stryd.

Pełna zgodność z treningami strukturyzowanymi
Ta lista obejmuje zegarki, które mogą w pełni korzystać z zalet systemu Stryd, w tym z treningów zorganizowanych za pośrednictwem Connect IQ 3.0. Lista jest długa, ale ułożona w porządku alfabetycznym. Mimo to warto skorzystać z funkcji wyszukiwania w przeglądarce, aby wyszukać swój zegarek. Poniżej tej listy znajdują się zegarki z częściową kompatybilnością (uwaga: kliknij tutaj, jeśli posiadasz zegarek Fenix 5/5S).

 • D2™ BravoD2™ Bravo/Charlie/Delta/ Delta Solar/PX/S/Titanium
 • Descent™ Mk1 Descent™ Mk1 / Mk2i
 • EnduroGarminWatch.jpgEnduro™
 • mceclip0.pngForerunner® 55
 • Forerunner® 245 Forerunner® 245/245 Music
 • Forerunner® 645 Forerunner® 645/645 Muzyka
 • Screenshot_2020-10-15_141907.png Forerunner® 745
 • Forerunner® 935 Forerunner® 935
 • Forerunner® 945 Forerunner® 945, 945/LTE
 • fēnix® 5 fēnix® 5/5S, 5X, quatix® 5
 • fēnix® 5 Plus fēnix® 5 Plus/5S Plus/5X Plus/tactix® Charlie
 • fēnix® 6 fēnix® 6/6 Pro, fēnix® 6 Sapphire
 • fēnix® 6S fēnix® 6S/6S Pro, fēnix® 6S Sapphire, fēnix® 6S Pro Solar
 • fēnix® 6X Pro fēnix® 6X Pro, fēnix® 6X Sapphire, fēnix® 6X Pro Solar, tactix® Delta Sapphire
 • Garmin-fenix7_ fenix 7/7S/7X/Solar/Sapphire
 • fēnix® Chronos fēnix® Chronos
 • MARQ™ Athlete MARQ™ Adventurer/Athlete/Aviator/Captain/Commander/Driver/Expedition
 • Epix (2nd Gen)

W pełni kompatybilny bez treningów strukturalnych:

 • Instinct 2 Series – będzie obsługiwał aplikację Stryd Workout po aktualizacji oprogramowania, wkrótce
 • Forerunner® 735XT Forerunner® 735XT
 • fēnix® 3 fēnix® 3, quatix® 3, tactix® Bravo
 • fēnix® 3 HR fēnix® 3 HR
 • W pełni kompatybilny z ograniczeniami „Odległość od Stryd” (można odbierać tempo ze Stryd, ale GPS musi być wyłączony, aby odbierać odległość ze Stryd)
 • Forerunner® 230 Forerunner® 230
 • Forerunner® 235 Forerunner® 235
 • Forerunner® 630 Forerunner® 630
 • Forerunner® 920XT Forerunner® 920XT

W pełni kompatybilne zegarki z ograniczeniami „tempo/odległość ze Stryd” (musisz wyłączyć GPS, jeśli chcesz uzyskać tempo i odległość ze Stryd)

Poniżej wymieniono niektóre zegarki, które mogą odbierać zasilanie ze Stryd, ale NIE tempo i dystans (chyba że wyłączono GPS). Zegarki te odbierają również dane pomiarowe Stryd+. (Uwaga: kliknij tutaj, jeśli posiadasz zegarek Vivoactive 3). Na poniższej liście tylko Garmin Venu, VivoActive 3 i 4 obsługują aplikację Trening. Jednak obecnie nie można wyłączyć GPS w aplikacji Trening dla tych zegarków, aby otrzymywać dane o tempie i dystansie ze Stryd.

 • Venu Venu, Venu SQ/SQM, Venu 2, Venu 2S
 • vívoactive® 3 vívoactive® 3/Music/Mercedes-Benz
 • vívoactive® 4 vívoactive® 4, vívoactive®4S

Aplikacja Stryd | Workout nie będzie działać na starszych zegarkach. Zegarek musi być wyposażony w oprogramowanie Connect IQ w wersji co najmniej 3.0 lub wyższej.

 

Kompatybilność z produktami Coros

COROS_PACE_2_-_Running_Power2.jpgCOROS_APEX_46mm_-_Running_Power.pngCOROS_APEX_Pro_-_Running_Power2.pngCOROS_VERTIX_-_Running_Power.pngScreenshot_2021-09-16_123556.png

COROS doskonale współpracuje ze Stryd, a wszystkie ich kompatybilne zegarki są w pełni kompatybilne ze Stryd, dostarczając zarówno danych o mocy, wszystkich metrykach Stryd, jak i lepszych parametrów tempa i dystansu w porównaniu z GPS.

Co to jest „pełna zgodność” z systemem Stryd?
Niezależnie od tego, czy bierzesz pod uwagę Stryd do treningów i wyścigów opartych na mocy, czy po prostu interesuje Cię najlepsze tempo i dystans, jaki możesz uzyskać, nie każdy zegarek ma pełną funkcjonalność ze Strydem (choć staramy się, jak możemy). Czym jest więc pełna kompatybilność?

1) Tempo i dystans z urządzenia Stryd z włączonym GPS

Oznacza to, że Twój zegarek będzie odbierał tempo i dystans ze Strydu, jednocześnie odbierając ścieżkę GPS (i pokazując ślad GPS po biegu).

2) Natywna moc i wszystkie metryki Stryd

COROS posiada „natywne” wsparcie dla Stryd, co oznacza, że nie musisz pobierać niczego specjalnego na swój zegarek, aby korzystać z funkcji Stryd Power. Wystarczy sparować Stryd i skonfigurować ekrany tak, aby wyświetlały moc w czasie rzeczywistym lub moc uśrednioną. COROS będzie automatycznie zbierał wszystkie dane z systemu Stryd, takie jak: Moc Postawy, Sztywność Sprężyn Nóg, Moc Powietrza, Kadencja, Czas Biegu, Oscylacja Pionowa. Instrukcje dotyczące konfiguracji można znaleźć tutaj: https://support.stryd.com/hc/en-us/categories/360004458593-Using-Stryd-with-COROS

W pełni kompatybilne zegarki Coros
Ta lista obejmuje zegarki, które mogą korzystać z pełnego zakresu zalet systemu Stryd wymienionych powyżej.

 • COROS_PACE_2_-_Running_Power2.jpgCOROS Pace 2
 • COROS_APEX_46mm_-_Running_Power.pngCOROS Apex
 • COROS_APEX_Pro_-_Running_Power2.pngCOROS Apex Pro
 • COROS_VERTIX_-_Running_Power.pngCOROS Vertix
 • Screenshot_2021-09-16_123556.png COROS Vertix 2

Nie widzisz swojego zegarka?
COROS Pace 1 nie jest kompatybilny. Jeśli masz jakieś pytania, możesz wysłać zgłoszenie poniżej.

Kompatybilność z produktami Polar 

Polar Vantage VPolar-Grit-X_front_black_Trail-Running_Hill-splitter.pngPolar Vantage M

Polar świetnie współpracuje ze Strydem, a wiele zegarków jest w pełni kompatybilnych ze Strydem, dostarczając zarówno dane dotyczące mocy, jak i lepsze tempo i dystans w porównaniu z GPS. Jednak niektóre starsze zegarki są tylko częściowo kompatybilne ze Stryd. W tym artykule omówimy, co oznacza „pełna zgodność” i które zegarki należą do tej kategorii.

Co to jest „pełna kompatybilność” z systemem Stryd?
Niezależnie od tego, czy bierzesz pod uwagę Stryd do treningu siłowego i wyścigów, czy po prostu interesuje Cię najlepsze tempo i dystans, jaki możesz uzyskać, nie każdy zegarek ma pełną funkcjonalność ze Strydem (choć staramy się, aby tak było). Czym jest więc pełna kompatybilność?

1) Tempo i dystans z urządzenia Stryd z włączonym GPS

Oznacza to, że Twój zegarek będzie odbierał tempo i dystans od Stryda, jednocześnie odbierając Twoją ścieżkę GPS (i pokazując ją po biegu).

2) Natywna moc

Polar ma „natywne zasilanie”, co oznacza, że nie musisz pobierać niczego specjalnego na swój zegarek, aby korzystać z zasilania Stryd. Wystarczy, że sparujesz go za pomocą funkcji „paruj czujnik” i skonfigurujesz ekrany tak, aby wyświetlały moc w czasie rzeczywistym lub moc uśrednioną, a także użyjesz blokady strefy, aby utrzymać Cię w określonej strefie mocy. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z artykułem firmy Polar na temat kompatybilności z systemem Stryd. A artykuł o tym, jak działa Polar znajdziesz tutaj.

3) Metryki Stryd+

Gdy po biegu zsynchronizujesz swój zegarek z Polar Flow, a następnie zsynchronizujesz Stryd z aplikacją Stryd, możesz skorzystać z wielu innych unikalnych metryk mierzonych bezpośrednio ze stopy: siły formy, czasu kontaktu z podłożem, sztywności sprężynowej nogi, oscylacji pionowej i siły wiatru. Aby uzyskać dane pomiarowe Stryd+, musisz wykonać synchronizację offline, która połączy dane z zegarka z danymi ze strąków. Dowiedz się więcej tutaj.

Zegarki w pełni kompatybilne:
Ta lista obejmuje zegarki, które mogą korzystać z pełnego zakresu zalet Stryd wymienionych powyżej.

 • Polar Vantage VVantage V, V2, i V/Titan
 • Polar-Grit-X_front_black_Trail-Running_Hill-splitter.pngGrit X
 • Polar Vantage MVantage M, M2
 • V800

Nie widzisz swojego zegarka?
Inne zegarki Polar nie odbierają energii ze Stryda, choć Stryd może być używany do pomiaru tempa i dystansu jako standardowy footpod.

 

Kompatybilność z produktami Apple Watch

wymiana baterii Apple Watch seria 3 ORYGINAŁApple Watch 3 38/SpaceGray Aluminium/GraySport GPS - 382837 - zdjęcie

 

 

 

 

 

 

 

Apple Watch świetnie współpracuje ze Strydem, a zegarki, począwszy od Apple Watch 3, są w pełni kompatybilne ze Strydem. W tym artykule dowiesz się, co dokładnie oznacza „pełna kompatybilność”, i poznasz aplikację Stryd dla Apple Watch.

Ponadto firma Stryd ogłosiła członkostwo (bezpłatne do pierwszej połowy 2021 roku), które dodaje plany treningowe, treningi z przewodnikiem i dodatkowe dane analityczne do doświadczeń użytkownika z aplikacją Stryd.

Co to jest „pełna kompatybilność” z systemem Stryd?
Niezależnie od tego, czy bierzesz pod uwagę Stryd do treningu opartego na mocy i wyścigów, czy po prostu interesuje Cię najlepsze tempo i dystans, jaki możesz uzyskać, nie każdy zegarek ma pełną funkcjonalność ze Strydem (choć staramy się, aby tak było). Czym jest więc pełna kompatybilność?

1) Tempo i dystans z urządzenia Stryd z włączonym GPS

Oznacza to, że zegarek będzie odbierał tempo i dystans od Stryda, jednocześnie odbierając ścieżkę GPS (i pokazując ją po biegu).

2) Moc

Aplikacja Stryd na zegarek pokazuje wszystkie ulubione wskaźniki, a także moc. Można ustawić docelowe wartości mocy, wybrać różne uśrednienia (w czasie rzeczywistym, 3 sekundy, 10 sekund itd.) oraz uzyskać dźwiękowe i dotykowe informacje zwrotne.

3) Metryki Stryd+

Gdy po biegu Twój zegarek Apple Watch zsynchronizuje się z aplikacją Stryd, uzyskasz dostęp do wielu innych unikalnych danych mierzonych bezpośrednio ze stopy: mocy formy, czasu kontaktu z podłożem, sztywności sprężynowej nogi, oscylacji pionowej i siły wiatru.

4) Ustrukturyzowane treningi Stryd

Plany treningowe Stryd są dostarczane poprzez listę „treningów” w menu głównym aplikacji Stryd. Lista ta jest regularnie aktualizowana, gdy jest w kontakcie z telefonem. Wystarczy zapisać się do planu treningowego w aplikacji i rozpocząć trening! Można również importować treningi z aplikacji Training Peaks, Final Surge i 2Peak!

Należy pamiętać, że oryginalny zegarek Apple Watch (wersja 1) nie współpracuje z aplikacją Stryd. Apple Watch 2 jest w pełni kompatybilny, ale nie jest już regularnie aktualizowany.

 

Kompatybilność z produktami Sunto

Screen_Shot_2021-02-12_at_1.37.21_PM.pngProduct imageProduct imageProduct imageProduct imageImage result for ambit 2s

Firma Suunto doskonale współpracuje z systemem Stryd, a wiele zegarków jest w pełni zgodnych z tym systemem, dostarczając danych dotyczących mocy oraz tempa i odległości w porównaniu z systemem GPS. Jednak niektóre starsze zegarki są tylko częściowo zgodne z systemem Stryd. W tym artykule omówimy, co oznacza „pełna zgodność” i które zegarki należą do tej kategorii.

Co to jest „pełna kompatybilność” z systemem Stryd?
Niezależnie od tego, czy bierzesz pod uwagę Stryd do treningu siłowego i wyścigów, czy po prostu interesuje Cię najlepsze tempo i dystans, jaki możesz uzyskać, nie każdy zegarek ma pełną funkcjonalność ze Strydem (choć staramy się, aby tak było). Czym jest więc pełna kompatybilność?

1) Tempo i dystans z urządzenia Stryd z włączonym GPS

Oznacza to, że Twój zegarek będzie odbierał tempo i dystans od Stryda, jednocześnie odbierając Twoją ścieżkę GPS (i pokazując ją po biegu).

2) Moc natywna

Firma Suunto oferuje „natywne zasilanie”, co oznacza, że nie trzeba pobierać niczego specjalnego na zegarek, aby korzystać z funkcji zasilania Stryd. Wystarczy sparować go jako czujnik i skonfigurować ekrany do wyświetlania mocy w czasie rzeczywistym, uśredniania mocy lub stref. Skonfiguruj swoje ekrany tak, jak zwykle.

3) Metryki Stryd+

Po zsynchronizowaniu zegarka z aplikacją Suunto App po zakończeniu biegu, a następnie zsynchronizowaniu urządzenia Stryd z aplikacją Stryd, można korzystać z wielu innych unikalnych metryk mierzonych bezpośrednio na stopie: siły kształtu, czasu kontaktu z podłożem, sztywności sprężynowej nogi, oscylacji pionowej i siły wiatru. Aby uzyskać wyniki pomiarów Stryd+, należy wykonać synchronizację offline, która połączy dane z zegarka z danymi z podajnika.

Zegarki w pełni kompatybilne
Ta lista obejmuje zegarki, które mogą korzystać z pełnego zakresu zalet systemu Stryd wymienionych powyżej. Zegarki, które są tylko częściowo kompatybilne, znajdują się poniżej tej listy.

 • Suunto 3
 • Suunto 5/Peak
 • Suunto 7 (za pośrednictwem aplikacji SportyGo)
 • Suunto 9 (wszystkie wersje)
 • Suunto Spartan (wszystkie wersje)
 • Suunto Ambit 2S

Częściowo kompatybilne zegarki
Zegarki, które otrzymują zasilanie z systemu Stryd, ale nie mogą odbierać informacji o tempie i dystansie z systemu Stryd, znajdują się na poniższej liście.

 • Ambit 3/S/Peak/Vertical ***Ambit 3R nie otrzymuje zasilania od Stryd

Nie widzisz swojego zegarka?
Inne zegarki Suunto nie odbierają energii z urządzenia Stryd, jednak urządzenie Stryd może być używane do określania tempa i dystansu jako standardowa stopka.

Kompatybilność z produktami Wahoo

wahooelemntrival.jpg

Zegarek sportowy Wahoo, ELEMNT RIVAL, jest doskonałym uzupełnieniem zegarka Stryd i jest w pełni kompatybilny z wszystkimi urządzeniami pomiarowymi Stryd.

Co to jest „pełna kompatybilność” z systemem Stryd?
Niezależnie od tego, czy bierzesz pod uwagę Stryd do treningu z mocą i wyścigów, czy po prostu interesuje Cię najlepsze tempo i dystans, jaki możesz uzyskać, nie każdy zegarek ma pełną funkcjonalność ze Strydem (choć staramy się, jak możemy). Czym jest więc pełna kompatybilność?

1) Tempo i dystans z urządzenia Stryd z włączonym GPS

Oznacza to, że Twój zegarek będzie odbierał tempo i dystans ze Strydu, jednocześnie odbierając ścieżkę GPS (i pokazując ślad GPS po biegu).

2) Natywna moc i wszystkie metryki Stryd

Wahoo obsługuje Stryd „natywnie”, co oznacza, że nie musisz pobierać niczego specjalnego na swój zegarek, aby korzystać z funkcji Stryd Power. Wystarczy sparować Stryd i skonfigurować ekrany tak, aby wyświetlały moc w czasie rzeczywistym lub moc uśrednioną. Wahoo będzie automatycznie zbierać wszystkie dane Stryd, takie jak: Moc Postawy, Sztywność Sprężystości Nóg, Moc Powietrza, Kadencja, Czas Biegu, Oscylacja Pionowa. Instrukcje dotyczące konfiguracji można znaleźć tutaj: Używanie Wahoo Elemnt Rival z miernikiem mocy Stryd

Kompatybilność z produktami  Samsung

Karuzela elementów z miniaturami obrazówMiniatura obrazu wyszukiwanego przez Obiektyw

Niektórych zegarków Samsung Galaxy można używać z aplikacją Stryd. Sprawdź, czy Twój zegarek obsługuje aplikację Sporty Watch (w momencie pisania tego artykułu aplikacja Sporty Watch nie jest kompatybilna z zegarkiem Samsung Galaxy Watch 4). Jeśli Twój zegarek jest kompatybilny z aplikacją „Sporty Watch”, możesz używać jej do monitorowania mocy w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji Stryd.

Pobieranie aplikacji „Sporty Watch” do zegarka
– Otwórz aplikację „Galaxy Wear” w swoim telefonie komórkowym.
– Wybierz „Tarcze zegarka”.
– Przewiń stronę w dół i wybierz „więcej”.
– Wybierz pasek wyszukiwania w górnej części strony
– wyszukaj „Sportywatch” i wybierz „Sportywatch” z listy.
– Kup aplikację „Sportywatch”.

UWAGA: musisz się upewnić, że zakupiona aplikacja została pobrana z telefonu na zegarek.

Jak włączyć aplikację „Sportywatch” na zegarku Samsung Watch
– Naciśnij długo tarczę zegarka, aby wybrać nową tarczę zegarka
– wybierz „Sportywatch”.
– Zegarek sportowy jest teraz włączony.

Sparuj i skonfiguruj Stryd z zegarkiem Samsung Watch
– Stuknij dwukrotnie w prawym górnym rogu tarczy zegarka, aby otworzyć „opcje”.
– wybierz „Inteligentne urządzenia BT”.

Uwaga: Stryd może obsługiwać tylko jedno połączenie Bluetooth w tym samym czasie. Jeśli urządzenie jest połączone z jakimkolwiek innym urządzeniem Bluetooth, mogą wystąpić problemy z utworzeniem powiązania
– wybierz „Stryd”.
– naciśnij przycisk „X”, aby powrócić do menu opcji
– przewiń do i wybierz „widoki”.
– wybierz „widok danych podstawowych”.
– wybierz „moc”.

Jak rozpocząć bieg z zegarkiem Sportywatch
– Poszukaj czerwono-białego „przycisku nagrywania” w dolnej części ekranu
– Stuknij dwukrotnie „przycisk nagrywania”.
– wybierz „bieg”.

UWAGA: aby zmienić ekran w aplikacji, wystarczy dwukrotnie dotknąć ekranu

Jak zakończyć bieg za pomocą aplikacji Sportywatch
– stuknij dwukrotnie czerwony przycisk u dołu ekranu
– W tym momencie pojawi się opcja „zapisania” biegu

Jak wprowadzić dane Stryd do PowerCenter
– należy wykonać synchronizację offline: Przesyłanie danych Stryd do telefonu i PowerCenter

Jak zsynchronizować dane z innymi platformami
– Stuknij dwukrotnie w prawym górnym rogu zegarka (w aplikacji Sportywatch), aby wyświetlić „opcje”.
– przewiń do „dane”.
– wybierz „dane”.
– masz możliwość automatycznej synchronizacji z Trainingpeaks, Strava lub Google Drive (bez konieczności posiadania aplikacji na zegarku)
– wybierz żądaną platformę

UWAGA: Konieczne będzie zalogowanie się do platformy przy użyciu osobistych danych uwierzytelniających odpowiadających różnym platformom.

– Następnie otwórz telefon, który powinien wyświetlić monit o zalogowanie się do aplikacji, która dotyczy platformy treningowej, do której chcesz przesłać dane Sportywatch/Stryd.

Uwaga: SportyWatch nie zapisuje zaawansowanych metryk Stryd w pliku aktywności. Aby przeanalizować dane Stryd po zakończeniu biegu, należy wykonać synchronizację offline.

 

Kompatybilność z produktami Sigma Sport

Zegarek z pulsometrem SIGMA iD.TRISigma iD.Tri Zegarek triathlon pulsometr GPS 2020 - 24230 - 8515944051 - Allegro.pl

 

Niniejsza instrukcja dotyczy następujących zegarków Sigma Sport: iD.FREE oraz iD.TRI

 • Naciśnij prawy górny przycisk, aby wejść do menu zegarka Sigma Sport.
 • Wybierz prawy dolny przycisk i przewiń do Ustawienia. Naciśnij prawy górny przycisk, aby wejść do menu
 • Wybierz Połączenie > Czujniki > Szukaj Czujników.
 • Zegarki Sigma Sport mogą parować się z urządzeniem Stryd poprzez Bluetooth i ANT+. Stryd będzie się łaczył przez ANT+ tylko wtedy, gdy będzie w ruchu. Zarówno ANT+, jak i Bluetooth będą działać dobrze.

Jeśli masz kilka Strydów, pamiętaj, aby wziąć zegarek i Stryd i wyjść poza zasięg innych Strydów. Może to być nawet 100 metrów (zasięg Bluetooth Stryda). Zegarki Sigma wyświetlą listę wszystkich urządzeń znajdujących się w zasięgu i nie jest łatwo rozróżnić poszczególne Strydy.

Zegarek można skonfigurować za pomocą komputera lub telefonu. Niniejsza instrukcja dotyczy telefonu.

 • Otwórz aplikację Sigma LINK w telefonie.
 • Wybrać trzy poziome linie (w lewym górnym rogu ekranu). Wybierz My Devices (Moje urządzenia).
 • Wybierz swój zegarek Sigma Sport. Następnie, w dolnej połowie ekranu, przesuń palcem w lewo. Pojawi się opcja Profil sportowy.
 • Wybierz Sport Profile > Running. Wybierz dowolną stronę, na której chcesz zobaczyć moc Stryd. Na każdej stronie można wybrać do trzech metryk. Sigma Sport posiada wiele opcji wyświetlania mocy Stryd (takich jak czas rzeczywisty, średnia okrążenia, średnia itp.)
 • Po skonfigurowaniu pól danych, zsynchronizuj zegarek.

Idź pobiegać! Należy pamiętać, że Sigma będzie wyświetlać moc Stryd, ale nadal będzie polegać na swoim GPS w zakresie tempa i dystansu.
W razie potrzeby uzyskania dodatkowej pomocy należy skontaktować się z support@stryd.com

Importowanie danych z zegarków Sigma Sport do platformy Stryd

Obecnie nie ma sposobu na automatyczne importowanie plików Sigma Sport FIT do platformy Stryd. Można jednak wyeksportować plik FIT z Sigmy i zaimportować go do ekosystemu Stryd.

 • Dane Sigma Sport można wyeksportować tylko z SIGMA DATA CENTER na komputerze.
 • Po lewej stronie ekranu należy wybrać Aktywności. Następnie wybierz bieg, który chcesz wyeksportować.
 • Wybrać Menu (w prawym górnym rogu) > Eksport danych. Jako Format pliku należy wybrać FIT.
 • Po zapisaniu pliku FIT na komputerze, należy użyć PowerCenter do zaimportowania danych Sigmy.

Sigma Sport rejestruje tylko moc Stryd, a nie zaawansowane pomiary Stryd. Dane te są jednak nadal przechowywane na Stryd i można użyć aplikacji Stryd na telefonie, aby przesłać dane Stryd. Serwery Stryd będą próbowały połączyć dane w jeden zestaw danych.

 

Do zobaczenia na biegowych ścieżkach!

Pozdrawiamy!

Zespół Stryd

Dołącz do dyskusji!

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem Stryd po raz pierwszy, sprawdź naszą nową ofertę https://www.sport8.pl/1724-sensor-mocy-biegowej-stryd-v4-wind.html

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team