Dodawanie kosztów rezystancji powietrza do szacunków mocy w trybie pracy | Biała Księga

Dodawanie kosztów rezystancji powietrza do szacunków mocy w trybie pracy | Biała Księga

Dodawanie kosztów rezystancji powietrza do szacunków mocy w trybie pracy | Biała Księga

Autor: Zespół Stryd.

Obecnie publikujemy naszą Białą Księgę, która obejmuje metodologię i wyniki, które spowodowały stworzenie nowego Stryda. Biała księga omawia, jak uwzględniac wpływ wiatru na biegacza w spersonalizowany i dokładny sposób, który stanowi unikalnie działające środowisko i warunki biegacza.

Wierzymy, że ta biała księga pomoże dalszego rozwijania wiedzy o oporach wiatru w bieganiu i jego potencjału, aby pomóc biegaczom i informować o swoich szkoleniach i decyzjach startowych.

Przed nowym STYD’em skutki wiatru były nieuniknione i całkowicie niezrozumiałe dla zdecydowanej większości biegaczy. Paradoksalnie w naszych wywiadach z klientami z naszej społeczności dowiedzialiśmy się, że kaażdy rodzaj wiatru ( lekki, silny , porywisty) może oszukać biegaczy . Jest to stwierdzenie paradoksalne, ponieważ często prowadzi do zbyt wolnego biegu podczas słabego wiatru  i pchając do niepowodzenia w silnych wiatrach. Prawda jest jasna z tego odkrycia: biegacze od dawna mieli kłopoty przez wiatr.

Od pierwszego dnia zaczęliśmy pracować nad  miernikiem mocy z bieżącym pomiarem wiatru. Członkowie ekipy Stryd chcieli zrozumieć i oswoić wiatr w przyjazny sposób dla biegaczy. Uważamy, że znależliśmy rozwiązanie aby uwzględnić pomiar wiatru i oporu powietrza za pomocą sensora mocy Stryd z pomiarem wiatru . Kobinacja tych dwóch nowych technologii, może w pełni uchwycić wpływ wiatru na biegaczy i raportować dane w lekkostrawnym wydaniu..

Ten dokument ocenia dokładność możliwości pomiaru wiatru STRYD i jak te nowe możliwości działają na moc. Badając STRYD w kontrolowanych i rzeczywistymi warunkach, uważamy, że stworzyliśmy technologię zarówno dokładności, jak i mających zastosowanie do codziennego treningu.

Kliknij poniższy link, aby pobrać Białą Ksiegę , aby przeczytać więcej. Pobierz Białą Księgę Stryd

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem Stryd po raz pierwszy, sprawdź naszą nową ofertę https://www.sport8.pl/1724-sensor-mocy-biegowej-stryd-v4-wind.html

Do zobaczenia na biegowych ścieżkach.

Pozdrawiamy!

Zespół Stryd

Dołącz do dyskusji!

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team