Bliższe spojrzenie | Dostosuj każdy trening za pomocą narzędzia Workout Builder

Bliższe spojrzenie | Dostosuj każdy trening za pomocą narzędzia Workout Builder

Dostosuj każdy trening za pomocą narzędzia Workout Builder

Closer Look | Customize every workout with the Workout Builder

Dodaj mocy do każdej sesji treningowej dzięki Workout Builder

  • Twórz własne treningi oparte na mocy
  • Dostosuj treningi, aby jeszcze bardziej dostosować je do swoich celów treningowych

Wprowadzenie członkostwa Stryd zapewnia jedną z najważniejszych funkcji dla każdego biegacza, który chce dostosować swój trening do własnych potrzeb: Workout Builder.

Przyjrzyjmy się, jak zbudować swój pierwszy trening za pomocą narzędzia Workout Builder!


Twórz własne treningi oparte na sile za pomocą zaledwie kilku dotknięć w aplikacji mobilnej Stryd

Jeśli znajdziesz trening, który Ci się podoba w Internecie lub chcesz wypróbować nowy pomysł, możesz stworzyć ten trening z mocą!

Stworzyliśmy od podstaw treningi oparte na sile, które są niezwykle szybkie i łatwe. Tworząc nowy trening, możesz przeciągnąć gotowe kroki treningu, aby szybko zbudować trening.

Na przykład, możesz stworzyć prosty trening w kilka sekund, wybierając sekcję Rozgrzewka, Aktywna i Odpoczynek. Wystarczy kilka stuknięć, aby dodać bardziej złożone interwały i powtórzenia. Po zbudowaniu pożądanej struktury treningu wystarczy edytować poszczególne kroki treningu, aby dostosować docelową intensywność i czas trwania każdego segmentu treningu.

Po utworzeniu treningu możesz dodać go bezpośrednio do kalendarza treningowego lub zapisać nowy trening w Bibliotece treningów, aby był gotowy do wykonania w dowolnym momencie.

Jeśli szukasz wskazówek, jak najlepiej stworzyć własny trening oparty na mocy od podstaw, mamy dla Ciebie odpowiedź!

Dowiedz się, jak zamienić docelowe wartości tętna i prędkości w docelowe wartości mocy, korzystając z prostych wzorów: Przeczytaj więcej tutaj >

Dostosuj swoje treningi, edytując je za pomocą narzędzia Workout Builder

Gdy musisz wprowadzić kilka zmian w treningu, możesz użyć narzędzia Stryd’s Workout Builder, aby edytować sesję treningową.

Chcesz dostosować głośność podczas treningu? To jest łatwe. Możesz łatwo dodać więcej powtórzeń lub wydłużyć dystans biegu. Lub jeśli twoje ciało potrzebuje przerwy, możesz równie łatwo zrobić powtórzenia i skrócić trening, aby dostosować go do własnych upodobań.

Chcesz dostosować intensywność treningu? To równie proste. Możesz łatwo edytować trening, aby zwiększyć lub zmniejszyć intensywność treningu. Zwiększenie intensywności jest idealne, jeśli ostatnio trenowałeś i musisz rzucić sobie wyzwanie. Zmniejszenie intensywności jest właściwą opcją, jeśli potrzebujesz dodatkowego czasu na regenerację.

Ta funkcja dodaje zupełnie nowy poziom personalizacji do treningu, ponieważ możesz natychmiast edytować swój kalendarz treningowy, a następnie wysłać zaktualizowany trening do zgodnego zegarka sportowego w celu wykonania instrukcji!

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem Stryd po raz pierwszy, sprawdź naszą nową ofertę https://www.sport8.pl/1724-sensor-mocy-biegowej-stryd-v4-wind.html

Do zobaczenia na biegowych ścieżkach.

Pozdrawiamy!

Zespół Stryd

Dołącz do dyskusji!

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team