Nowa wersja STRYD V3 z pomiarem wiatru !Już w Polsce!

Nowa wersja STRYD V3 z pomiarem wiatru !Już w Polsce!

Co nowego w nowej wersji czujnika STRYD V.3?

  

  • Pierwsze na świecie możliwości przechwytywania wiatru. Cała konstrukcja poda (w tym klip) została przeprojektowana, aby wychwytywać wiatr. Zewnętrzna osłona i elementy wewnętrzne zostały zaprojektowane specjalnie do przechwytywania i analizowania w czasie rzeczywistym powietrza i wiatru, przez które przebiegasz. 
  • Czujnik ruchu nowej generacji zapewnia lepszą dokładność pomiaru 
  • Nowe czujniki środowiskowe. Dodane czujniki temperatury i wilgotności pozwolą Ci wykorzystać środowisko na swoją korzyść.
  • Nowo dodany czujnik magnetometru. Dodano magnetometr, aby umożliwić wprowadzenie kilku nowych i ekscytujących planowanych  funkcji, w tym lepszą dokładność.
  • Znacznie rozszerzone miejsce do przechowywania.64-krotnie rozszerzona pamięć w Stryd pozwoli na dłuższe gromadzenie danych w biegach ultra, a także na gromadzenie danych o znacznie większej precyzji.
  • Nowy, dobrze widoczny wskaźnik ładowania i parowania. Nowa dioda LED Stryd sprawia, że ​​wskazania, takie jak ładowanie, zakończone ładowanie, parowanie i połączenia bezprzewodowe są wyraźne i łatwe do zauważenia, nawet w warunkach nasłonecznienia.
  • Przyjazna obsługa kapsuł i klipów. Zapinanie i odpinanie Stryda jest super płynne i łatwe, a jednocześnie tak samo bezpieczne jak wcześniej.
  • Zwiększony zasięg anteny. Zasięg anteny Stryd został zwiększony w celu poprawy niezawodności dostarczania danych

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 

 

Dołącz do dyskusji!

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

 

Pozdrawiamy

Zespół Stryd

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team