Nowa generacja czujnika Stryd ! Dostepna w Polsce!

Nowa generacja czujnika Stryd ! Dostepna w Polsce!

Nowy czujnik Stryd!

Announcing the Next Gen Stryd: An “Instant Impact” on Your Run Training

Dziś mamy przyjemność zaprezentować nową generację czujnika Stryd!

Nowe możliwości czujnika mocy Stryd nowej generacji to m.in.:

 • 5-krotnie poprawiona reaktywność dla jeszcze dokładniejszego pomiaru tempa biegu
 • śledzenie obciążenia dolnych partii ciała dla unikania kontuzji i utrzymania wydajności
 • nowe profile biegowe pozwalające na lepsze dostosowanie tempa biegu do warunków treningowych
 • zwiększona dokładność sprintu dla precyzyjnego śledzenia postępów w pracy nad szybkością.

Te nowe możliwości pochodzą z nowo dodanych przez Stryd:

 • unowocześnionych czujników wewnętrznych
 • nowych zaawansowanych materiałów obudowy
 • projektu nowej generacji

Nowe funkcje  czujnika mocy Stryd mają za zadanie stworzyć efekt „natychmiastowego wpływu” na Twój trening biegowy, który sprawi, że będziesz trenować lepiej, biegać szybciej i regenerować się mądrzej.

Przyjrzyjmy się bliżej nowemu Strydowi!

5-cio krotnie szybsza reakcja, aby natychmiast osiągnąć i śledzić Twój cel energetyczny

Stryd nowej generacji oferuje niewiarygodnie czuły pomiar mocy, który naprawdę spełnia obietnicę : jeden parametr (MOC), który pokieruje Twoim biegiem w każdych warunkach. Możesz teraz szybciej
i łatwiej dobrać odpowiednią intensywność w każdych warunkach dzięki 5-krotnie lepszej reakcji na wartość MOCY w porównaniu do poprzedniej generacji Stryda. Nowa technologia jest możliwa dzięki połączeniu czujników ruchu nowej generacji, nowo zaprojektowanej kapsuły Stryd i klipsa oraz dzięki nowemu, przełomowemu algorytmowi.

Poprawa responsywności Stryda będzie odczuwalna natychmiast podczas pierwszego biegu.

Niezależnie od tego, czy wykonujesz trening o mieszanej intensywności, sprinty, czy biegasz po zróżnicowanym terenie lub na bieżni, przekonasz się, że możesz szybciej i łatwiej osiągnąć
i monitorować docelową intensywność.

Śledź obciążenie dolnej partii ciała, ustawiaj regenerację i utrzymuj swoją wydajność

W nowej generacji Stryd wprowadzamy nowy pomiar o nazwie Impact Loading Rate. Ten nowy parametr pomoże Ci śledzić obciążenie dolnej części ciała, aby Ci pomóc dostosować poziom regeneracji i utrzymać wydajność. Rejestrowane na bieżąco sygnały danych dotyczących obciążenia dynamicznego pozwolą użytkownikom na szybką identyfikację i opracowanie regeneracji po dużych zmianach w obciążeniu dolnych partii ciała, które w przeciwnym wypadku mogłyby powodować problemy.

Wskaźnik obciążenia dynamicznego rejestruje, jak szybko ciało absorbuje siłę w momencie kontaktu stopy z podłożem. Zoptymalizuj regenerację, po biegach, które poddają ciało wysokiemu obciążeniu uderzeniowemu, takiemu jak bieg z góry i bieg z dużą prędkością.

Urozmaicenie treningu jest kluczowe w dążeniu do osiągnięcia celów. Nowe dane dotyczące poziomu uderzeń pozwalają nam dać wskazówki, które pomogą Ci zminimalizować naprężenia mechaniczne przy jednoczesnej maksymalizacji poziomu treningu metabolicznego i specyficznego dla danego biegu. Mamy nadzieję, że ten parametr pozwoli Ci łatwiej osiągnąć szczyt Twoich możliwości.

Co sprawia, że to wszystko jest możliwe?

Nowe zmodernizowane czujniki dają nam bezprecedensowe spojrzenie na Twoje bieganie. Wiedzieliśmy od zawsze, że jest jeszcze sporo do odkrycia w Twoim bieganiu. Dzięki ulepszonym czujnikom wewnętrznym, Stryd nowej generacji spełnia te nadzieje.

Czujniki Stryd nowej generacji rejestrują Twój bieg z 4-krotnie zwiększoną czułością zakresu dynamicznego1,2, aby wychwycić nawet najdrobniejsze zmiany wysiłku, a 6-krotnie zwiększona częstotliwość próbkowania1,3 pozwala Stryd’owi spojrzeć na każdy Twój krok w sposób bardziej szczegółowy niż kiedykolwiek wcześniej. Więcej istotnych elementów Twojego biegu jest analizowanych, aby wychwycić i pokazać więcej danych niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo, ulepszone filtrowanie sprzętowe1,4 oznacza, że Stryd nowej generacji przechwytuje wszystko, co ważne i odrzuca to, co nie ma znaczenia.

Twój bieg jest rejestrowany z niezrównaną milimetrową i sub-milisekundową precyzją, aby zapewnić Ci bezprecedensowy wgląd w sytuację.

 • 1- W porównaniu z poprzednim modelem Stryd Wind foot pod.
 • 2- Zakres dynamiczny jest stosunkiem największych i najmniejszych możliwych do uchwycenia sygnałów.
 • 3-Częstotliwość próbkowania to liczba punktów danych pobranych w danym przedziale czasowym.
 • 4-Filtrowanie sprzętowe to filtrowanie danych z czujników analogowych przed ich cyfryzacją.

Nowe zaawansowane materiały i projekt nowej generacji: nowe możliwości, dokładność i spójność.

Stryd nowej generacji odbiera bardziej dogłębnie każdy Twój krok dzięki ulepszonemu, bardziej stabilnemu mocowaniu do buta dając nowe możliwości, jednocześnie poprawiając dokładność i spójność pomiaru.

Połączenie aluminium klasy lotniczej, zaawansowanych materiałów z włókien syntetycznych i  silikonu  w strefie łączenia czujnik – sznurowadła, sprawia, że Stryd jest pewnie zakotwiczony do stopy w każdych warunkach. Obudowa Stryda jest teraz pokryta w 100% zaawansowanymi materiałami z włókien syntetycznych dla uzyskania jeszcze wyższego poziomu wytrzymałości i odporności. Klipsy nowej generacji posiadają silikonowe powierzchnie o wysokiej przyczepności, które dodają stabilności, aby utrzymać nasz czujnik bardziej stabilnie na stopie niż kiedykolwiek wcześniej – nawet w butach z niekonwencjonalnym systemem sznurowania.

Wszystkie materiały i konstrukcja Stryda nowej generacji zapewniają maksymalną dokładność i spójność pomiarów i dają nowe możliwości, a wszystko to nawet podczas nawet najbardziej ekstremalnych biegów.

Nowe profile biegowe dla idealnego dopasowania tempa

Rozkładanie poziomu tempa biegu na trasie to najważniejsza umiejętność każdego biegacza. Stryd nowej generacji sprawia, że ustalanie tempa biegu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nowy Stryd umożliwia trzy nowe profile biegowe w aplikacjach Stryd Workout App na zegarkach Garmin i Apple Watch, które dają narzędzie dla dopasowania tempa biegu do każdych warunków treningu. Uzyskaj dostęp do wszystkich nowych profili biegowych na szosie, ulicy, ścieżce lub szlaku.

Każdy profil wykorzystuje innowacyjne możliwości dostosowania wyświetlacza na zegarku i konfiguracji czujnika Stryd, aby zbierać dane i przekazać Ci je w najbardziej optymalny dla Ciebie sposób. Profil szosowy wykorzystuje ulepszoną reaktywność Stryda, aby błyskawicznie doprowadzić Cię do  osiągnięcia docelowego poziomu mocy. Profil na bieżni zapewnia najbardziej responsywną wartość mocy Stryd, dzięki czemu możesz trafić w każdy przedział mocy w watach. Profil trailowy zapewnia najbardziej stabilny pomiar mocy Stryda, dzięki czemu możesz trzymać się docelowej mocy nawet w warunkach, które zmieniają się krok po kroku.

Załóż na but czujnik Stryd nowej generacji, załaduj aplikację Stryd na swój zegarek i przygotuj się na Twój najbardziej precyzyjny bieg w historii. Poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek i wyciągniesz więcej z każdego swojego treningu, gdy będziesz biegać korzystając z nowych profili Stryd, stworzonych do lepszego dopasowania Twojego tempa.

Dokładność analizy sprintu dla osiągnięcia najbardziej kompletnego obrazu biegacza

Dla biegaczy wytrzymałościowych kluczowe jest śledzenie ich wydajności w sprintach. Bez względu na to, czy biegniesz sprint  pod koniec wyścigu, czy wykonujesz sprint w ramach zrównoważonego planu treningowego, poznanie swoich możliwości sprinterskich jest niezwykle istotne. Co ważniejsze, zrozumienie Twoich możliwości sprinterskich dopełnia obrazu tego, kim jesteś jako biegacz.

Stryd nowej generacji przechwytuje dane dotyczące sprintu i informuje, jak te dane wpływają na Twoje ogólne możliwości biegowe. Stryd przechwytuje dane dotyczące mocy z wiodącą na rynku precyzją, częściowo dzięki ulepszonej reaktywności Stryda. Następnie wykorzystuje te dane, aby uzupełnić profil biegacza o dokładniejszą krzywą czasu trwania mocy. Ulepszony profil pozwala na ulepszenie celów energetycznych, dzięki czemu treningi i wyścigi są jeszcze bardziej precyzyjne.

Teraz Stryd może kierować nawet najbardziej intensywnymi wysiłkami i zapewniać jeszcze lepsze wskazówki podczas każdego treningu i biegu.

Czy jesteście gotowi na aktualizację do nowej generacji Stryda?

Stryd nowej generacji jest dostępny w przedsprzedaży od dzisiaj.

Stryd nowej generacji jest dostępny do kupienia już dziś, a jego wysyłka rozpocznie się na początku listopada. Kliknij na poniższy link, jeśli chcesz kupić swojego Stryd’a w przedsprzedaży.

Kup teraz!

Dotychczasowi posiadacze  Stryda otrzymują specjalną ofertę na uaktualnienie do nowej generacji. Napisz do nas na zamowienia@sport8.pl , aby uzyskać wyłączny dostęp do ograniczonego czasowo kodu rabatowego 20% na zakup Stryd’a nowej generacji. Ta ograniczona czasowo oferta promocji dla posiadaczy poprzednich generacji Stryda wygasa w czwartek, 10 listopada.

Spodziewamy się, że zamówienia zaczną być realizowane i wysyłane na początku listopada.

Prosimy odwiedzić nasz dokument z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Stryda nowej generacji >tutaj

Nasza pierwsza transmisja na żywo odbędzie się 20 września o godzinie 12:00 MT (-6GMT). Dołącz do dyskusji na temat Stryda nowej generacji oraz do sesji pytań i odpowiedzi na żywo, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Stryda nowej generacji.

Stuknij w poniższy film, aby obejrzeć pierwszą zaplanowaną transmisję na żywo:tutaj

<iframe width=”720″ height=”407″ src=”https://www.youtube.com/embed/uhKs__2Z4xk” title=”Stryd Announcement!” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

 

W ciągu najbliższych dni i tygodni będziemy organizować regularne transmisje na żywo, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące Stryda nowej generacji. Będziemy prowadzić transmisje na żywo zarówno na YouTube, jak i na Facebooku, aby zapewnić Wam wygodne opcje oglądania i uczestnictwa. Wybierzcie poniżej wybraną platformę i zasubskrybujcie/ śledźcie nas, aby być na bieżąco z kolejnymi livestreamami.

Subskrybuj kanał Stryd YouTube tutaj: https://www.youtube.com/c/Stryd

Śledź nas na Facebooku Stryd tutaj: https://www.facebook.com/teamstryd

 

 

 

 

 

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team