Bliższe spojrzenie na Trendy

Bliższe spojrzenie na Trendy

Bliższe spojrzenie: Trendy. Jak na nie patrzeć?

Dzięki nowym wykresom trendów i opcjom filtrowania w aplikacji mobilnej Stryd będziesz w stanie odkryć kluczowe wzorce, które poprawiają Twoją kondycję – i skorygować te, które Cię powstrzymują.

Rzućmy okiem na nowe funkcje!

Uwaga: trendy pojawiły się jako pierwsze w aplikacji mobilnej Stryd na iOS. Ta funkcja pojawi się na Androidzie później.

 


Zobacz, które z Twoich danych ulegają poprawie dzięki wskażnikowi: Trend

Możesz szybko przejrzeć trendy dla wszystkich danych Stryd, aby zobaczyć, które ulegają poprawie.

Wykres trendu przedstawia średnie dla mocy, tempa, czasu na ziemi, odchylenia pionowego, tętna i sztywności sprężyny nóg dla każdego biegu. Możesz także zobaczyć obciążenie treningowe, dystans i czas trwania każdego biegu.

Sprawdź, czy nie trenujesz zbyt  mocno dzięki analizie wykresów.

Czy trening biegowy sprawia, że ​​jesteś całkowicie wyczerpany? Czy regularnie przekraczasz swoje granice?

Teraz możesz szybko zidentyfikować, czy nadmiernie się nadwerężasz dzięki prostym wykresom odzwierciedlajacych Twój wysiłek.. Możesz wykorzystać te informacje, aby powiedzieć, kiedy powinieneś odpocząć lub kiedy musisz mocniej docisnąć podczas treningu.


Zobacz rozkład treningów dzięki czasowi w strefach

 

Efektywnie spędzasz czas na treningu? Teraz łatwo to rozgryźć dzięki Czasowi w strefach.

W widoku Trend zobaczysz, jak spędziłeś wysiłek treningowy w ciągu ostatnich 90 dni.

Wszystkie te wykresy trendów stają się jeszcze bardziej przydatne, gdy połączysz je z następną funkcją …


Na koniec zostawiliśmy najlepszą funkcję: filtrowanie!

Filtrowanie zapewnia wyższą precyzję i znaczenie Twojej analizie. Dzięki filtrowaniu możesz zawęzić określone typy biegów, aby zobaczyć, jak te biegi się zmieniają.

Spójrzmy na przypadek użycia:

Najpierw przefiltrujmy według długich przebiegów. Czy średnia moc wyjściowa, czas trwania lub sztywność sprężyn nóg wykazują tendencję wzrostową lub spadkową podczas wykonywania tych czynności?

Jeśli te dane mają tendencję spadkową, możesz odkryć, dlaczego tak jest.

Czy to dlatego, że w dniach poprzedzających długie biegi zbyt mocno naciskałeś na swoje łatwe biegi? Możemy się dowiedzieć!

Następnie przefiltrujmy według łatwych przebiegów i spójrzmy na wykres Postrzegany wysiłek i odczucia. Jeśli te wskaźniki są wysokie, może to wskazywać, że zbyt mocno naciskasz na łatwe biegi, co może mieć negatywny wpływ na twoją zdolność długoterminową.

Dzięki tym dwóm filtrom nauczyłeś się, że prawdopodobnie możesz lepiej radzić sobie na długich dystansach, wycofując się na łatwych biegach, aby uzyskać pełniejsze odzyskiwanie.

 

Evan Schwartz z zespołu Stryd Team pokaże Ci, jak analizuje swoje dane biegowe, korzystając z nowych wykresów trendów i opcji filtrowania:

Zachęcamy do oglądania 🙂

Obietnica dla użytkowników Androida

Naszym celem jest dostosowanie naszej aplikacji na Androida do naszej aplikacji na iOS. Niedawno przeznaczyliśmy dodatkowe zasoby na rozwój systemu Android, aby zapewnić zgodność aplikacji z systemem iOS

To nasza obietnica dla użytkowników Androida, że ​​te nowe funkcje pozostaną w bezpłatnej wersji zapoznawczej, dopóki aplikacja na Androida nie będzie równa aplikacji na iOS.

Dziękujemy wszystkim użytkownikom Androida za ich lojalne wsparcie. Cieszymy się, że możemy nadal oferować wspaniałe funkcje, w tym karty wglądu, za pośrednictwem naszego zoptymalizowanego pod kątem urządzeń mobilnych PowerCenter i jeszcze szybszych aktualizacji naszej aplikacji na Androida do końca tego roku oraz w 2021 roku.

Pozdrawiamy!
Zespół Stryd

 

 

Dołącz do dyskusji!

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

 

Pozdrawiamy

Zespół Stryd

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team