Synchronizacja planów treningowych na  mocy biegowej Stryd z Final Surge

Synchronizacja planów treningowych na  mocy biegowej Stryd z Final Surge

Synchronizacja planów treningowych na mocy biegowej STRYD  z Final Surge

Z przyjemnością informujemy, że Stryd udostępnił bezpośrednią synchronizację planów treningowych i jednostek treningowych z Final Surge.
Dzięki temu sportowcy i trenerzy Stryd mogą tworzyć oparte na mocy treningi biegowe oparte na platformie Final Surge i synchronizować treningi ze Stryd’em, co ułatwi zrobienie treningu za pomocą aplikacji Stryd Garmin Connect IQ lub Stryd Apple Watch.
Trening będzie wyświetlał się w zegarku z podziałami jak w strukturze treningu.

Ponadto wszelkie plany treningowe zakupione w Final Surge, które zawierają ustrukturyzowane treningi oparte na mocy, również zostaną zsynchronizowane ze Strydem.

Tę nową integrację można włączyć w aplikacji Stryd iOS i Android. 

 

Konfiguracja z aplikacji Stryd iOS / Android

  1. Otwórz aplikację Stryd na swoim urządzeniu mobilnym. Na dolnym pasku nawigacji kliknij ikonę „Ustawienia”:

2. Na ekranie Ustawienia przewiń w dół i dotknij „Połączone konta”:

3. Jeśli nigdy nie łączyłeś Final Surge ze Strydem, stuknij ikonę plus (+) obok Final Surge, aby autoryzować pierwsze połączenie w sekcji Dodaj konto. Jeśli w przeszłości łączyłeś już Final Surge ze Strydem, dotknij „Final Surge” w sekcji Połączone konta u góry ekranu:

4. Na ekranie ustawień Final Surge upewnij się, że masz włączone uprawnienie „Import Workouts From”. To właśnie pozwala Strydowi akceptować ustrukturyzowane treningi z Final Surge. Pamiętaj, że Stryd automatycznie pobiera treningi z Final Surge dwa razy dziennie. Jeśli wprowadzisz zmiany w treningu lub ostatnio zmodyfikowałeś trening, użyj opcji „Ręczna synchronizacja treningów” na tej stronie, aby natychmiast zsynchronizować treningi i przesłać je do kalendarza Stryda:

5. Po skonfigurowaniu synchronizacji możesz przejść z powrotem do kalendarza Stryd, dotykając ikony kalendarza u dołu ich aplikacji. Jeśli masz zorganizowane treningi zaplanowane na nadchodzące dni, zobaczysz te treningi z Final Surge pojawią się w Twoim kalendarzu Stryd:

6. Dotknij planu treningowego  w widoku kalendarza, aby uzyskać szczegółowe informacje o zaplanowanych jednostkach treningowych:

 

Otóż ​​to! Pomyślnie skonfigurowałeś  integrację synchronizacji treningu ze Strydem. Przyszłe planowane ustrukturyzowane treningi, które zostaną umieszczone w kalendarzu Final Surge (przez Ciebie, Twojego trenera lub w ramach planu treningowego), będą teraz automatycznie synchronizowane z Twoim kontem Stryd.

Ładowanie planów treningowych ze Stryd na Garmin  i Apple Watches:

Aby uzyskać pomoc dotyczącą ładowania tych ustrukturyzowanych treningów na urządzenie Garmin lub Apple, zapoznaj się z tym artykułem pomocy na stronie internetowej Stryd: https://support.stryd.com/hc/en-us/articles/360057379553-Importing-Workouts-to-Your-Apple-Watch-Garmin-Device

Film instruktażowy jak zrobić to w Garminie:

Pozdrawiamy!
Zespół Stryd

Dołącz do dyskusji!

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

Pozdrawiamy

Zespół Stryd

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team