Słuchaj podcastów STRYD! #3

Słuchaj podcastów STRYD! #3

Hej Strydersi,

Odcinek # 3 Stryd Power Podcast już jest!

Ten odcinek jest dla każdego Stryders’a, który chce lepiej poznać podstawowe wskaźniki, które mierzy Stryd i jak te dane przynoszą ci korzyści.

Evan Schwartz, prowadzacy, obejmuje następujące tematy:
• Moc – Moc jest twoim przewodnikiem po czasie rzeczywistym podczas biegu. Pozostałe wskaźniki Stryda powinny zostać wykorzystane w analizie po analizie końcowej, aby wskazać nowe możliwości i ewentualną korekte treningu.
• Form Power – dowiedz się, w jaki sposób zmniejszenie formy mocy może być wskaźnikiem poprawy ekonomiki pracy przy użyciu czujnika, o którym wcześniej nie słyszałeś: Form Power Ratio.
• Cadence – dowiedz się, w jaki sposób kadencja może być ważnym sygnałem w czasie rzeczywistym, gdy próbujesz osiągnąć zadaną moc lub utworzyć cel.
• Czas kontaktu z podłożem –  dowiedz się, dlaczego czas kontaktu z podłożem jest wskaźnikiem  skuteczności działania procedur plyometrycznych.
• Oscylacja pionowa-  dowiedz się, w jaki sposób oscylacja pionowa może być wskaźnikiem zmęczenia w warunkach startu.
• Sztywność odbicia ( LSS)  –  dowiedz się, jak zmierzyć sztywność i siłę mięśni i ścięgien w dolnej części nogi ze sprężystością nogi i jak możesz użyć tego wskaźnika do porównania aktualnego stanu kondycji.
• Uruchomienie oceny stresu (RSS) – dowiedz się, w jaki sposób RSS jest ostatecznym wskaźnikiem, aby bezpośrednio porównać treningi ze sobą i ile z każdego treningu przyczynia się do ogólnej sprawności.

Usłyszysz te ż o tym jak Stryd dokonuje mpomiaru, a następnie Evan opisze przykłady z życia wzięte, abyś mógł nauczyć się osobiście stosować te dane do treningu.

Kliknij poniżej, aby posłuchać podcastu na wybranej platformie. Pamiętaj, aby subskrybować, aby otrzymywać aktualizacje podczas wydawania cotygodniowych odcinków!

Uwaga: zapoznaliśmy się z Twoją opinią i dodaliśmy dwie nowe platformy, które możesz subskrybować: Google Play i Spotify.

 

Kliknij poniżej, aby posłuchać pierwszego odcinka podcastu. Następnie subskrybuj Power Podcast na wybranej platformie.

Kliknij tutaj, aby zasubskrybować podcasty Apple

Kliknij tutaj, aby zasubskrybować podcasty Spotify

Kliknij tutaj, abz yasubskrzbowa podcastz Google Play

Kliknij tutaj, aby zasubskrybować Stitchera
Kliknij tutaj, aby zasubskrybować SoundCloud
Kliknij tutaj, aby zasubskrybować na Libsyn

 

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team