Obserwuj, jak spada na Twoich oczach przewidywany czas ukończenia zawodów

Obserwuj, jak spada na Twoich oczach przewidywany czas ukończenia zawodów

Obserwuj, jak spada na Twoich oczach przewidywany czas ukończenia zawodów

Czy znasz to uczucie, gdy realizujesz idealny blok treningowy przed startem A i czujesz, że z każdym biegiem jesteś coraz sprawniejszy?

Chcemy dostarczyć Ci tego uczucia w każdym cyklu treningowym, który wykonujesz.

Dzięki członkostwu w Stryd, możesz pojawić się na linii startu gotowy do wyścigu, zapisując się już dziś na jeden z naszych 8 nowych, wysokiej jakości planów treningowych od 5k do maratonu.

Jeśli dodasz do tego Planer Zawodów Stryd, będziesz mógł obserwować, jak te postępy przekładają się na minuty skracające Twój przewidywany czas ukończenia biegu dzień po dniu.

To idealne połączenie, aby przygotować się do kolejnego letniego lub jesiennego startu. Stryd daje Ci plan treningowy, który pozwoli Ci się przygotować, a Planer Zawodów Stryd daje Ci motywację do dalszych ciężkich treningów i doskonalenia się.

Zapoznajmy się z nowymi planami treningowymi!

Potrzebujesz planu, który dostosuje się do Twojego harmonogramu startów. Wybierz dzień zawodów i pozwól, aby Stryd dostosował plan, który spełni Twoje potrzeby treningowe, tak abyś zdążył na czas przed wielkim dniem!

Informacje z dokładnymi opisami treningów i wskazówki dotyczące treningu w czasie rzeczywistym

Potrzebujesz planu, który pozwoli Ci w pełni wykorzystać każdą sesję treningową. Nasze plany treningowe Stryd zawierają szczegółowy opis metodologii każdego biegu, dzięki czemu możesz w pełni zaangażować się w realizację planu.

Możesz nawet zaimportować te treningi bezpośrednio do aplikacji Stryd Workout App w zegarku Garmin Connect IQ 3.0+ i Apple Watches, aby uzyskać najlepsze wskazówki treningowe w czasie rzeczywistym.

Możliwość dostosowania celów treningowych do stale poprawiającej się kondycji.

Potrzebujesz planu, który zapewni Ci trening o idealnej, zwiększającej wydajność intensywności podczas każdego biegu. W trakcie realizacji planu treningowego Stryd Twoja kondycja będzie się poprawiać. Nasze adaptowalne plany treningowe będą aktualizowane wraz ze zmieniającą się kondycją, dzięki czemu będziesz biegać z odpowiednią intensywnością, aby zmaksymalizować swoją sprawność. Plany treningowe Stryd są w pełni konfigurowalne i zaprojektowane specjalnie dla Ciebie!

Zobacz ten artykuł na temat rozpoczynania treningu z planami treningowymi Stryd >.

Jeśli włożysz w to trochę pracy, zasługujesz na to, aby stanąć na linii startu z pewnością siebie i osiągnąć swoje wielkie cele.

P.S. Jeśli chcesz jeszcze bardziej dostosować swój trening od 5K do maratonu, sprawdź nasz nowy kreator treningów i bibliotekę treningów. Możesz tworzyć własne treningi i wybierać spośród ponad 30 gotowych, zapisując się na Członkostwo Stryd.

Do zobaczenia na biegowych ścieżkach!

Pozdrawiamy!

Zespół Stryd

Dołącz do dyskusji!

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem Stryd po raz pierwszy, sprawdź naszą nową ofertę https://www.sport8.pl/1724-sensor-mocy-biegowej-stryd-v4-wind.html

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team