Nowe funkcje Stryd! Program Workout Builder & Workout Library

Nowe funkcje Stryd! Program Workout Builder & Workout Library

Członkostwo Nowe funkcje STRYD ! Program Workout Biulder & Workout Library umożliwia przejęcie kontroli nad treningiem.

 

Nowe funkcje Stryd! | Program Workout Builder & Workout Library umożliwia przejęcie kontroli nad treningiem – z łatwością i szybkością.

  • Dostosuj i buduj własne treningi oparte na mocy dzięki Stryd’s Workout Builder
  • Ułatw dostosowanie swojego planu treningowego, pobierając gotowe programy treningowe z Biblioteki Stryd’s Workout Library, w tym znane wcześniejsze treningi legendarnych trenerów

 

Zespół Stryd udostępnia jedną z najbardziej szczegółowych i łatwych w użyciu funkcji, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy wraz z uruchomieniem członkostwa Stryd *: Workout Builder & Workout Library.

Stryd Workout Builder & Workout Library umożliwia dostosowanie treningu i sprawia, że proces dostosowywania jest niezwykle szybki i łatwy. Teraz możesz przejąć pełną kontrolę nad swoim treningiem dzięki niesamowicie intuicyjnemu nowemu interfejsowi, który wymaga minimalnej liczby kroków, aby wykonać kolejny doskonały trening.

* ta funkcja jest dostępna tylko z członkostwem Stryd. Przeczytaj więcej o członkostwie Stryd tutaj>

Te gotowe treningi obejmują wiele różnych kategorii. Po otwarciu karty Workout Library w aplikacji mobilnej Stryd od razu pojawia się ponad 30 gotowych treningów do wyboru.

Przeczytaj o trzech najbardziej innowacyjnych projektach:

Kalibracja mocy krytycznej – utrzymuj dokładność automatycznie obliczanej mocy krytycznej

Te treningi mają na celu pomóc Ci najlepiej określić automatycznie obliczoną moc krytyczną. Treningi potrzebne do kalibracji mocy krytycznej składają się z 5 poszczególnych jednostek treningowych dostosowanych do tego, aby Twoja automatycznie obliczana moc krytyczna była wyjątkowo dokładna!

5 treningów obejmuje 2 minuty bardzo ciężkiego wysiłku, 1 minutę bardzo ciężkiego wysiłku, 20 minut komfortowego dużego wysiłku plus 30 sekund całkowitego wysiłku, 5 minut ciężkiego wysiłku i 5 km na czas. Wszystkie te treningi można w pełni dostosować za pomocą narzędzia Workout Builder, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb.

Wyścigi nie zawsze są czymś, do czego Stryders ma dostęp, więc określenie dokładnej mocy krytycznej może być trudne. Teraz, niezależnie od cyklu treningowego lub dostępności, możesz upuścić jeden z tych testów w swoim kalendarzu, aby pomóc Ci zachować dokładność automatycznie obliczanej mocy krytycznej!

 

Treningi klasyczne – treningi inspirowane bieganiem

Treningi klasyczne to zbiór treningów inspirowanych tradycyjnym bieganiem. Każdy z tych treningów wystawi Twoją sprawność na próbę i może być świetnym sposobem na dodanie specjalnego wyzwania do każdego tygodnia treningowego. Nie bój się jednak wyzwania! Zakończenie może wydawać się zniechęcające, ale te treningi są w Twoim zasięgu, ponieważ zostały dostosowane do Twojej mocy krytycznej. Nawet jeśli późniejsze interwały tych treningów stają się trudne, możesz ufać, że biegasz w granicach swoich możliwości, jeśli trzymasz się swoich celów mocy.

Kiedy jesteś w trakcie planu treningowego i chcesz dodać trochę urozmaicenia lub przetestować swoje limity przed końcowymi przygotowaniami do wyścigu, możesz zastąpić trening z kalendarza i upuścić jeden z tych klasycznych treningów. . Jeśli chcesz sprostać tym wyzwaniom, podejdź do tego świeżo iz odpowiednim nastawieniem!

Zbiory podstawowych treningów – podstawa każdego dobrego planu treningowego

Każdy wspaniały cykl treningowy musi się gdzieś zacząć! Biblioteka treningów zawiera szeroką gamę gotowych programów ćwiczeń. Będziesz mieć niezbędne treningi, których potrzebujesz, aby stworzyć podstawę każdego dobrego planu treningowego. Od interwałów, przez łatwe biegi i długie biegi, masz opcje potrzebne do szybkiego skonstruowania własnego planu treningowego lub wprowadzenia kilku prostych poprawek w programie biegowym.

Wszystkie te treningi mają cele oparte na Twojej mocy krytycznej i krótki opis opisujący cel treningu. Kiedy przeczytasz opis tych gotowych programów ćwiczeń, będziesz wiedział, czego osiągasz podczas każdej sesji treningowej. Dzięki spersonalizowanym krokom opartym na mocy z łatwością osiągniesz ten cel!

Jeśli znajdziesz trening, który Ci się podoba, ale musisz wprowadzić kilka zmian, możesz użyć Stryd’s Workout Builder, aby edytować sesję treningową.

Chcesz dostosować głośność podczas treningu? To jest łatwe. Możesz łatwo dodać więcej powtórzeń lub wydłużyć dystans biegu. Lub jeśli twoje ciało potrzebuje przerwy, możesz równie łatwo wykonać powtórzenia i skrócić trening, aby dostosować go do swoich upodobań.

Chcesz dostosować intensywność treningu? To jest równie proste. Możesz łatwo edytować program ćwiczeń, aby zwiększyć lub zmniejszyć intensywność treningu.

Ta funkcja dodaje zupełnie nowy poziom personalizacji treningu, ponieważ możesz natychmiast wprowadzić zmiany w kalendarzu treningowym, a następnie wysłać zaktualizowany trening do zgodnego zegarka sportowego w celu wykonania z instrukcjami w czasie rzeczywistym.

Możesz nawet tworzyć własne treningi od podstaw, korzystając z narzędzia Workout Builder. Jeśli znajdziesz w Internecie trening, który Ci się podoba lub chcesz wypróbować nowy pomysł, możesz utworzyć taki trening pod względem mocy.

Stworzyliśmy niezwykle łatwe i szybkie budowanie ćwiczeń opartych na mocy od podstaw. Podczas tworzenia nowego treningu możesz przeciągać gotowe kroki treningu, aby szybko zbudować trening.

Na przykład możesz stworzyć prosty trening w kilka sekund, wybierając sekcję Rozgrzewka, Aktywność  i Schłodzenie. Wystarczy kilka dotknięć, aby dodać bardziej złożone interwały i powtórzenia. Po wybraniu odpowiedniej struktury treningu wszystko, co musisz zrobić, to edytować poszczególne etapy treningu, aby dostosować docelową intensywność i czas trwania każdego segmentu treningu.

Po utworzeniu treningu możesz dodać go bezpośrednio do kalendarza treningów lub zapisać nowy trening w Bibliotece treningów, aby był gotowy do wykonania w dowolnym momencie.

W miarę kontynuowania tworzenia i edytowania większej liczby treningów z pewnością docenisz narzędzia do kategoryzacji i sortowania w bibliotece treningów. Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby zarządzać dużą biblioteką treningów. Twórz ulubione treningi, gdy masz wolny czas. Będą gotowe do wykonania, gdy będziesz gotowy.

Wszystkie te funkcje są dostępne bezpośrednio z aplikacji mobilnej Stryd (wersja 7 aplikacji Stryd iOS i wersja 8 aplikacji Stryd na Androida), jeśli masz członkostwo Stryd!

Zarówno aplikacja Stryd na Androida, jak i aplikacja Stryd na iOS będą mogły tworzyć, edytować i wybierać treningi w Bibliotece treningów, a następnie wysyłać te treningi bezpośrednio do zgodnego zegarka (aplikacja Stryd Workout dla zegarków Garmin Connect IQ 3.0+ i aplikacja Stryd na Apple Zegarek).

Każda czynność w programie Workout Builder & Library jest zoptymalizowana pod kątem szybkości i łatwości użycia. Chcemy, aby Stryders mógł skupić swoją energię na tym, co najważniejsze: treningu!

Jeśli jesteś już klientem Stryd, skorzystaj z naszej oferty wstępnej, aby uzyskać pierwsze 6 miesięcy członkostwa Stryd z dostępem do nowego narzędzia Workout Builder & Library. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej>

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem Stryd po raz pierwszy, sprawdź naszą nową ofertę członkostwa Stryd +, aby uzyskać Stryd w najbardziej przystępnej cenie w historii. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej>

Obejrzyj prezentację wideo programu Workout Builder & Library tutaj:

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/9X2X37CAizk” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

 

 

 

Stryda możesz nabyć tutaj: https://www.sport8.pl/1724-sensor-mocy-biegowej-stryd-v4-wind.html

Do zobaczenia na biegowych ścieżkach.

Pozdrawiamy!

Zespół Stryd

Dołącz do dyskusji!

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

 

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team