Nowa funkcja: Ustrukturyzowany tryb treningu na bieżni

Nowa funkcja: Ustrukturyzowany tryb treningu na bieżni

Nowa funkcja: Ustrukturyzowany tryb treningu na bieżni

New Feature Release: Structured Treadmill Workout Mode

Czy monotonia biegu na bieżni sprawia, że treningi nie mają końca? Jest to problem, który od zawsze zniechęcał biegaczy do korzystania z bieżni.Postanowiliśmy rozwiązać ten problem, wprowadzając naszą najnowszą funkcję.

Dzisiejsza aktualizacja aplikacji mobilnej Stryd przekształca nudny bieg na bieżni w przyjemny, precyzyjny trening z ustrukturyzowanymi ćwiczeniami na bieżni.

Dzięki nowemu, ustrukturyzowanemu i prowadzonemu treningowi na bieżni możesz w pełni wykorzystać możliwości bieżni, aby trenować precyzyjnie. Dodatkowo, jest to świetna zabawa. Nasz nowy system treningowy jest wciągający, ponieważ będziesz zmieniać nachylenie i prędkość, aby osiągnąć swoje cele.

Przyjrzyjmy się, jak działa ta nowa funkcja!

Gdy rozpoczynasz trening na bieżni, pojawia się kolorowy wyświetlacz, który informuje Cię, z jakim nachyleniem i prędkością powinieneś biec, aby osiągnąć docelową moc. Wskaźnik pokazuje, jak dobrze trzymasz się wyznaczonego celu.

Gdy rozpoczyna się kolejny segment treningu, użytkownik jest proszony o zmianę biegu poprzez zmianę prędkości, nachylenia lub obu tych parametrów.

Dobrze jest wykonać wszystkie kroki treningu aż do jego zakończenia.

Po zakończeniu treningu możesz przeanalizować, jak Ci poszło! Automatycznie otrzymasz podsumowanie po treningu – Stryd rejestruje nawet wysokość, na jaką się wzniosłeś.

Gdy będziesz gotowy do następnego treningu, możesz wybrać trening z biblioteki treningów na bieżni Stryd, zawierającej dwanaście gotowych treningów na bieżni, która jest dostępna dla wszystkich, – lub, jeśli masz członkostwo Stryd, możesz nawet stworzyć własny trening, korzystając z kreatora treningów.

Dzięki tej nowej funkcji możesz cieszyć się niesamowitą precyzją biegu na bieżni i połączyć ją z ciekawym doświadczeniem treningowym. Stryd pomoże Ci przekształcić bieżnię w wartościowe narzędzie treningowe.

Co musisz wiedzieć:

  • Dynamiczne treningi: Nowy, ustrukturyzowany tryb treningu na bieżni Stryd prowadzi Cię przez dynamiczne treningi pełne zmian prędkości i nachylenia.
  • Dostępne w aplikacji mobilnej Stryd: Najnowsza aktualizacja jest dostępna wyłącznie w aplikacjach mobilnych Stryd dla systemów iOS i Android.
  • Wszyscy użytkownicy Stryd otrzymują dziś dostęp do nowych funkcji.
  • Wszyscy użytkownicy Stryd otrzymują dostęp do dwunastu gotowych treningów na bieżni i możliwość wykonywania ich w aplikacji mobilnej Stryd.
  • Użytkownicy Stryd Membership mogą dodatkowo tworzyć własne treningi na bieżni z możliwością zmiany prędkości i nachylenia.
  • Wrażenia z treningu

Wykonywanie treningów w domu lub na siłowni jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nowe doświadczenie na bieżni pozwala na skupienie się na wykonywanym zadaniu dzięki wyświetlaczowi z efektami wizualnymi.

Zobaczysz cele energetyczne, które musisz osiągnąć, jaki jest następny etap treningu i zobaczysz dodatkowe dane dotyczące biegu w czasie rzeczywistym.

Zdobądź nowe umiejętności!

Ten nowy tryb treningowy można wykorzystać do rozwijania swoich umiejętności w zakresie biegania pod górę. Możesz na przykład stworzyć najtrudniejsze podbiegi na trasie wyścigu i trenować, biegając z docelową mocą, aby zasymulować i przygotować się do danej trasy w dniu wyścigu. Możesz też wybrać określone nachylenie i pracować nad swoimi umiejętnościami wspinaczki.

Moc zapewnia precyzję treningu.

Jeśli chcesz trenować z określoną mocą docelową, podajemy prędkość i nachylenie, z jakim należy biegać, aby osiągnąć ten cel. Jest to doskonałe narzędzie podczas przygotowań do wyścigu, ponieważ umożliwia symulację trasy w dniu wyścigu na bieżni i budowanie pewności siebie podczas biegu z docelową mocą.

Wygodny i prosty

Zaprojektowaliśmy ten nowy trening tak, aby był prosty. Kiedy jesteś gotowy do biegu, wskakujesz na bieżnię, wybierasz trening z naszej biblioteki i biegniesz!

Wszystkie treningi są oparte na twojej mocy krytycznej, więc są w zasięgu twoich możliwości. Nie będziesz musiał się zbytnio forsować, aby ukończyć trening.

Dostęp do biblioteki gotowych treningów

Dla tego nowego trybu bieżni przygotowaliśmy dwanaście gotowych treningów. Każdy z treningów zawiera unikalne wyzwania z etapami opartymi na nachyleniu. Te dwanaście gotowych treningów jest dostępnych dla wszystkich użytkowników Stryd, więc otwórz aplikację Stryd i wykonaj swój pierwszy trening na bieżni.

Tworzenie własnych treningów na bieżni

Użytkownicy Stryd Membership mogą tworzyć własne treningi na bieżni, korzystając z kreatora treningów.Utwórz trening, ustaw docelową moc i nachylenie, a następnie wykonaj kilka świetnych treningów.

Do zobaczenia na biegowych ścieżkach!

Pozdrawiamy!

Zespół Stryd

Dołącz do dyskusji!

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem Stryd po raz pierwszy, sprawdź naszą nową ofertę https://www.sport8.pl/1724-sensor-mocy-biegowej-stryd-v4-wind.html

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team