Kod rabatowy, podaruj Stryda w prezencie!

Kod rabatowy, podaruj Stryda w prezencie!

Kod rabatowy Black Friday, podaruj Stryda w prezencie.

Dzielimy się z Wami wcześniej ofertą na Czarny Piątek, ponieważ nie możemy się już doczekać, kiedy będziemy mogli pobiegać razem używając Stryda. To dobry czas , aby zacząć przygotowania do wiosennych i letnich startów. Mimo pandemii warto zacząć przygotowania, bo wierzymy, że po pierwsze dobrze przepracowany sezon to krok do kolejnego, po drugie wierzymy, ze wiosną ograniczenia z powodu pandemii nie będą juz takie ostre i wiele biegów będzie się mogło odbyć w specjalnych formułach z niewielkimi obostrzeniami. W szególności biegi górskie są odporne na działanie ograniczeń ( starty falowe, mniej osób na trasie ).

Możemy obiecać, że rok 2021 będzie wspaniałym rokiem jeśli  trenujecie ze Strydem, ponieważ rok 2020 spędziliśmy na budowaniu funkcji, których będziecie potrzebować aby być gotowymi na wejście w nowy świat biegania długodystansowego z pomiarem mocy.

Podsumujmy nasze trzy najlepsze aktualizacje w roku 2020:

Race Power Calculator pozwala zaplanować idealną prognozę na zawody lub na wirtualny bieg.

Kalkulator ten tworzy doskonały plan na sprawdzian czasowy lub wirtualne zawody, kompleksowo uwzględniając kondycję i trasę zawodów, a także temperaturę, wilgotność i wysokość. Zapomnijcie o domysłach podczas zawodów i pewnie wkroczcie na linię startu dzięki nowemu Race Power Calculator Stryda.

System planu treningowego zapewnia samodzielny i optymalny  trening

Nasza nowy system treningowy zapewnia spersonalizowany plan, który poprowadzi Was do ukończenia odpowiedniego rodzaju treningu – niezależnie od tego, czy przygotowujecie się do zawodów, czy po prostu budujecie bazę. Nasz system planów treningowych jest idealnym towarzyszem, aby Wasze samodzielne bieganie było samowystarczalne.

 Nowe PowerCenter i statystyki rejestrują ulepszenia

Nasze narzędzia do analizy danych w PowerCenter i nowe spostrzeżenia w aplikacji mobilnej mogą Wam wskazać, kiedy i jak bardzo się poprawiacie, dzięki czemu macie poczucie, że ciężka praca daje efekty. Te same dane mogą również dostarczyć wglądu, który pomoże Ci zrównoważyć obciążenie związane z bieganiem i odpoczynek, aby uzyskać optymalną regenerację.

 

To nie wszystko jeśli chodzi o nasze nowe funkcje z 2020 roku. Będziemy mieli  jeszcze kilka specjalnych niespodzianek przed końcem roku. Bądźcie czujni!

 

Oto, co powinniście zrobić:

 

Zapamiętajcie kod i podzielcie się nim z innymi. Kod to BlackFriday1520! Uwaga! Wielkość liter ma zanaczenie 🙂  Kod rabatowy działa od dnia 20 listopda do 27 listopada. Kto pierwszy ten lepszy. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Udostępnijcie nasz wcześniejszy kod na Black Friday znajomemu biegaczom. Niezależnie od tego, czy przygotowują się do nadchodzącego biegu wirtualnego, czy sprawdzianu formy, chcemy, aby 2021 był wielkim rokiem dla wszystkich nowych Strydersów. Przekażcie im, że mogą używać kodu rabatowego ze zniżką 15% w dniach 17 do 25 listopada 2020 na stronie https://www.sport8.pl/1724-miernik-mocy-biegowej-stryd.html

Kupcie Stryda dla bliskiego Wam biegacza w prezencie i dajcie mu najlepsze dostępne narzędzie treningowe, niezależnie od zaawansowania w bieganiu. Możecie zamówić Stryd już dziś na: https://www.sport8.pl/1724-miernik-mocy-biegowej-stryd.html

Zamieńcie swojego Stryda non-wind na  modelu z wykrywaniem wiatru i rozpocznijcie trening z danymi Air Power, aby uzyskać kompleksowy przegląd wpływu wiatru na moc wyjściową. Możecie zamówić nowy Stryd już dziś: https://www.sport8.pl/1724-miernik-mocy-biegowej-stryd.html

Do zobaczenia na biegowych ścieżkach.

Pozdrawiamy!

Zespół Stryd

Dołącz do dyskusji!

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

Pozdrawiamy

Zespół Stryd

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team