Efektywny trening przez cały rok dzięki nowym funkcjom członkostwa Stryd

Efektywny trening przez cały rok dzięki nowym funkcjom członkostwa Stryd

Efektywny trening przez cały rok dzięki nowym funkcjom członkostwa Stryd

Effective year-round training with the new Stryd Membership features

Czy chcesz konsekwentnie ustanawiać nowe życiówki, biegać szybciej i stać się najlepszym biegaczem, jakim potrafisz?

Momentum jest kluczem.

Nowe funkcje aplikacji Stryd pomogą Ci utrzymać interesujący i efektywny trening, dzięki czemu możesz budować dynamikę przez cały rok!

Przyjrzyjmy się, jak wygląda cały rok treningu z programem Stryd.

Rozpoczęcie treningu opartego na mocy dzięki planowi  wprowadzającemu ( Intro )

Czy dopiero wracasz do biegania po przerwie lub rozpoczynasz przygodę ze Strydem to plan Intro to najlepszy sposób na rozpoczęcie podróży.

Jest to dwutygodniowy plan o niskiej objętości, który ułatwia powrót do rutyny biegowej. Powoli budujesz swoją sprawność biegową, a Stryd poznaje Cię podczas biegu! Ten plan zawiera specjalnie zaprojektowane biegi z maksymalnym wysiłkiem, które pozwolą Strydowi poznać Twoje możliwości, tak aby po zakończeniu Planu Wprowadzenia do Mocy mógł wyznaczyć Ci odpowiednie, spersonalizowane cele treningowe.

Rozpocznij swój trening od właściwego punktu po ukończeniu planu Intro to Power.


Trenuj do wyścigu na dowolnym dystansie, od 5K do maratonu, korzystając z jednego z planów Stryd.

Teraz nadszedł czas, aby wybrać jeden z planów treningowych Stryd. Dzięki 8 nowym planom i opcjom od 5K do Maratonu, na pewno znajdziesz plan, który spełni Twoje wymagania. Sam decydujesz, ile dni musisz poświęcić na trening – do wyboru masz od 4 do 7 dni w tygodniu.

Podaj Strydowi datę docelową wyścigu, a Stryd zaplanuje Twój trening tak, abyś w dniu wyścigu osiągnął jak najlepszy wynik. Ten plan zawiera treningi, które pomogą Ci zbudować kondycję odpowiednią do wyścigu, udoskonalić umiejętności i odpocząć w idealnym momencie, abyś mógł stanąć na linii startu z największą szansą na sukces.

Dodatkowo, znalezienie wewnętrznej motywacji jest łatwe z naszymi nowymi planami! Wszystkie nowe plany zawierają opisy każdego treningu, abyś wiedział, po co go wykonujesz i co zyskujesz na każdej sesji.

Każdy trening jest prowadzony – dzięki naszej aplikacji Stryd Workout App

Nasze plany treningowe składają się z ustrukturyzowanych treningów opartych na mocy, które można przesyłać do zgodnego zegarka sportowego (Connect IQ 3.0 lub Apple Watch, Garmin, Coros,) w celu kierowania ich realizacją podczas każdej sesji treningowej. Niezależnie od tego, czy dzisiejszy bieg ma być ustrukturyzowany, czy długi i łatwy, nasze plany są idealne dla Ciebie, ponieważ wykorzystują profil Stryd w celu ustalenia spersonalizowanych celów mocy, zapewniając alerty, które utrzymują Cię w dobrym punkcie. Alerty ilościowe w czasie rzeczywistym to tak, jakbyś miał trenera, który ma a ciebie oko i patrzy czy utrzymujesz prawidłową wydajność przez cały czas.

Po zakończeniu treningu otrzymasz automatycznie wygenerowane spostrzeżenia i trendy, które dadzą Ci natychmiastową informację zwrotną, aby pomóc Ci dowiedzieć się więcej o Twoich danych, na podstawie Twoich danych – bez konieczności szczegółowej analizy lub wiedzy specjalistycznej z Twojej strony. Wszystko, co musisz zrobić, to podążać za wskazówkami Stryd, a ekosystem Stryd podpowie Ci, czego możesz się nauczyć ze swoich danych.

Stryd będzie Ci towarzyszył na każdym etapie realizacji Twojego planu!

Wygeneruj swój pierwszy spersonalizowany plan biegowy oparty na mocy, aby idealnie dopasować tempo w dniu wyścigu

Po ukończeniu planu, możesz wybrać idealny plan na wyścig lub sprawdzian na czas za pomocą Kalkulatora Mocy na Wyścig  Możesz wprowadzić wszystkie szczegóły wyścigu, w tym trasę, temperaturę, wilgotność i wysokość nad poziomem morza. Dowiesz się, w jakim tempie jesteś w stanie ukończyć wyścig i opracujesz idealny plan tempa – oparty na mocy – aby osiągnąć najlepszy czas w danym okresie przygotowawaczym.

Gratulacje! Właśnie zakończyłeś swój pierwszy pełny cykl treningowy z Strydem. Jak będzie wyglądała reszta roku?

Nie jesteś jeszcze gotowy na następny wyścig? Przejdź do planu 5K Stryd, aby rozwinąć szybkość.

Zalecamy skorzystanie z jednego z planów 5K Stryd o niskiej objętości, aby wypełnić przerwy między wyścigami.

Jest to doskonały sposób na doskonalenie umiejętności, zwiększenie prędkości i zmniejszenie objętości treningowej, zanim wybierzesz swój następny cel wyścigowy.

Pamiętaj! To jest tylko wypełniacz do czasu, gdy wybierzesz swój następny cel, więc zalecamy, by plan 5K trwał 12 tygodni lub krócej.


Gdy prześlizgujesz się po każdym treningu bez większego wyzwania, to znak, że czas wystawić się na próbę.

Ważne jest, abyś regularnie wykonywał maksymalne wysiłki, aby Stryd wiedział, że się poprawiłeś.

Korzystaj z kolekcji Moc Krytyczna w Bibliotece Treningów , gdzie znajdziesz zalecane przez nas treningi, aby utrzymać dokładność automatycznie obliczanej Mocy Krytycznej. Do następnego planu treningowego przystąpisz z dokładnymi strefami mocy, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że wykorzystujesz maksymalnie każdy trening.


Twórz własne treningi oparte na mocy, aby dostosować trening do swoich potrzeb

Po opanowaniu podstaw treningu z planem opartym na mocy, nadszedł czas, aby przenieść trening na wyższy poziom.

Wraz z członkostwem Stryd zyskujesz dostęp do nowo udostępnionego kreatora treningów. Możesz wybrać treningi w swoim planie treningowym i zmodyfikować je do swoich upodobań lub nawet zacząć tworzyć własne treningi, aby dostosować je do swoich potrzeb.

Potrzebujesz inspiracji lub chcesz dodać trochę emocji do swojego treningu?

Możesz wybrać gotowe treningi siłowe z biblioteki treningów , wybierając dzień, w którym zamienisz trening ze swojego planu i wstawisz nowy trening z jednej z naszych licznych kolekcji. Do wyboru są zarówno bardziej wymagające treningi inspirowane historią biegania w kolekcji Classic, jak i proste treningi interwałowe, które pomagają w przygotowaniach do każdego dystansu.

Co tydzień dostępny jest także nowy trening w kolekcji Trening tygodnia. Treningi te pochodzą od pracowników Stryd, trenerów Stryd i popularnych treningów dostępnych w Internecie. Możesz zamienić trening ze swojego planu na Trening Tygodnia, aby odświeżyć swój trening !

Kiedy możesz trenować przez cały rok, łatwo jest nabrać rozpędu, zaliczać każdy wyścig i osiągać nowe szczyty w każdym cyklu treningowym. Nowe funkcje członkostwa w Stryd dają Ci plany treningowe, narzędzia, treningi i planowanie wyścigów, które pozwolą Ci to osiągnąć.

Do zobaczenia na biegowych ścieżkach.

Pozdrawiamy!

Zespół Stryd

Dołącz do dyskusji!

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem Stryd po raz pierwszy, sprawdź naszą nową ofertę https://www.sport8.pl/1724-sensor-mocy-biegowej-stryd-v4-wind.html

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team