Dlaczego trenerzy używają do trenowania czujników mocy?

Dlaczego trenerzy używają do trenowania czujników mocy?

Co to jest moc i jak trenerzy mogą korzystać z tej nowej metody pomiarów? Z przyjemnością ogłaszamy pierwszą w kolekcji filmów z serii Stryd Education. W nadchodzących miesiącach będziemy udostępniać filmy wideo, aby uzyskać więcej informacji związanych z #runningwithpower.

Nasze filmy podzielą się koncepcjami i praktycznym zastosowaniem biegania z miernikami mocy z punktu widzenia fizjologów, trenerów i / lub sportowców używających Stryda.

Na początek serii, doktor Andy Coggan omawia koncepcję pomiaru mocy jako działającą metodę treningową, a następnie Joe Sulak, trener trenowania wytrzymałościowego z Teksasu, wyjaśnia praktyczne aspekty wykorzystania mocy biegowej u sportowców i miejsc, w których wyniki są widoczne.

Perspektywa naukowca Dr Andrew Coggan’a

Dr Andrew Coggan omawia podstawy pomiaru mocy Dokładnie wyjaśnia, w jaki sposób moc – uznana metoda poprawy wyników w kolarstwie – może być mierzona podczas biegu. Przedstawia także koncepcję stref mocy i ich znaczenie i wpływ na trening.

Dr Andrew R. Coggan jest uznanym na całym świecie fizjologiem sportu. Opublikował wiele artykułów naukowych na różne tematy i zdobył wiele nagród za swoją pracę.

Perspektywa trenera Joe Sulaka

Joe Sulak jest trenerem, fizjologiem wysiłkowym i specjalistą wydolności ludzkiego organizmu, działającym w Boulder, Co. Joe używa miernika mocy firmy Stryd wraz ze swoimi sportowcami. W poniższym wideo wyjaśnia dokładnie, w jaki sposób używa testu krytycznej mocy, aby ustawić strefy treningu siłowego dla swoich trenowanych sportowców i wynikowego treningu.

Z czasem pojawi się więcej filmów, w których dzielimy się wiedzą i doświadczeniem niesamowitych inżynierów, fizjologów i trenerów, z którymi współpracujemy każdego dnia w Stryd.

Stryd Team