Definiowanie mocy biegowej

Definiowanie mocy biegowej

Definiowanie mocy biegowej

Zacznijmu od kilku madrości:

„Wszystkie modele są błędne. Niektóre modele są przydatne. ” – George E. P. Box

„Najbardziej niebezpieczną frazą w języku jest” zawsze zrobiliśmy to w ten sposób „. – Admiral Grace Hopper

Dziś robiy następny krok w zrozumieniu i wykorzystaniu mocy bieżącej.

Przekazujemy artykuł „Running Power Definition and Utility”.

Powyższe cytaty prowadzą utworzenie dokumentu definicji energii biegowej, która wykorzystuje literaturę naukową, aby odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących znaczenia mocy w biegu, aby wyjaśnić, w jaki sposób odnosi się do mocy w kolarstwie i opisuje potencjał do jej użycia .

Niniejszy artykuł został napisany we współpracy z  naukowcami zarówno z branży, jak i środowiska akademickiego oraz łączy literaturę naukową o mocy w bieganiu z naszym doświadczeniem w pracy z mocą biegową w laboratorium i w warunkach naturalnych.

Celem tego artykułu jest określenie różnych rodzajów władzy w prowadzeniu, aby zdefiniować różne modele używane do określenia mocy i ich poziomów złożoności, a następnie omówić potencjalne użyteczność każdego z tych środków energetycznych.

Zaprojektowaliśmy ten artykuł, który będzie dostępny dla wszystkich: biegaczy, trenerów, badaczy i naukowców.

Ten artykuł został napisany za pomocą prostego języka, dzięki czemu można szybko „przetrawić” i nauczyć się z niego podstaw. Odkryjesz, dlaczego zbudowaliśmy Stryd w ten sposób i jakie korzyści wypływają z używania pomiaru mocy w biegu.

Dla trenerów opisaliśmy szczegóły, których potrzebują do swojej praktyki. Poznasz różnice między wartościami mocy metabolicznymi i mechanicznymi i sposobem, w jaki sposób pokazują one przypadki użycia tych pomiarów.

Dla badaczy i naukowców zapewniamy wiedzę, w jaki sposób metryczne pomiary Stryd pasują do tradycyjnych obliczeń fizycznych i fizjologicznych mocy bieżącej.

Chcielibyśmy przekazać specjalne podziękowania profesorowi Woom Hoogkamerze i Shalaya Kipp, M.S. za ich pracę i przegląd tego dokumentu. Oboje pracowali z autorem, Dr. Kristine Snyder, D”Stryd’s Human Movement Algorithm Designer”, jako doradców naukowych w tym artykule.

Pobierz artykuł „Running Power Definess and Utility” >>

 

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem Stryd po raz pierwszy, sprawdź naszą nową ofertę https://www.sport8.pl/1724-sensor-mocy-biegowej-stryd-v4-wind.html

Do zobaczenia na biegowych ścieżkach.

Pozdrawiamy!

Zespół Stryd

Dołącz do dyskusji!

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team