Czujnik mocy Stryd vs konkurencja

Czujnik mocy Stryd vs konkurencja

Istnieje wypróbowana i prawdziwa metoda, aby uzyskać najlepsze wyniki z wyścigów. Tajemnica? Moc. Starannie zaprojektowaliśmy i uszlachetniliśmy Stryda, aby zapewnić najlepszą moc dostępną na rynku. Twoje doświadczenie startowe będzie tak dobre, jak twoja moc. Dowiedz się dlaczego.

Biegaj z mocą!

Dlaczego twoja wydajność na najwyższym poziomie? To dlatego, że nasza moc jest na najwyższym poziomie. Bardzo ważne jest, aby mieć dokładny pomiar mocy, aby można było prawidłowo odpoczywać lub pozostać we właściwej strefie podczas treningu. Kiedy twoja moc jest stała, trenujesz właściwe systemy swojego ciała. Kiedy twój pomiar mocy jest precyzyjny, znasz dokładną wartość regeneracji, której potrzebujesz, aby zapobiec urazom i kontuzjom.

Stryd mierzy twoje wyniki za pomocą kosztów metabolicznych. Nasza technologia została zweryfikowana jako dokładna i spójna dzięki studiom uniwersyteckim i badaniom laboratoryjnym.

Czytaj więcej tutaj →

Gra sekund: biegnij z precyzją

Stryd oferuje najlepsze w swojej klasie pomiary prędkości i odległości prosto z pudełka. Dostosowujemy się do Twojej wyjątkowej biegowej formy od momentu pierwszego biegu. Zawsze będziesz trzymać się planu wyścigu, ponieważ Stryd jest doskonałym przewodnikiem.

Zegarki GPS z mocą? Nie dadzą rady… Satelity GPS są oddalone o ponad dziesięć tysięcy mil. Dają powolniejszą reakcję, co oznacza, że twój plan wyścigowy cierpi. STRYD na twoim bucie, zmierzy twoją moc w czasie rzeczywistym. Szybko reaguje i zapewnia dużą niezawodność. Dane z zegarków (HR, GPS) doskonale uzupełnią dane treningowe i sprawią, że znajdziesz najbardziej korzystne rozwiązanie dla siebie.

Dowiedz się więcej o dokładności tutaj →

Dbaj o swoje nogi: Zmierz sztywność wybicia

Chcesz biec bardziej wydajnie? Spójrz na swoją technikę odbicia. Zrobiliśmy Stryda w formie czujnika na stopię, żeby zmierzyć sztywność twojego odbicia, bo twoje nogi są najważniejszym narzędziem w bieganiu, więc powinieneś poświęcić im odpowiednią uwagę. Zmierz jaką maja siłę i poprawiaj się z czasem!

Dowiedz się więcej o sztywności wybicia →

Biegaj wszędzie: Każde tereny, pogoda i warunki

Gdzie biegniesz? Głęboko w górach w śnieżny dzień? Na gorącej pustyni, najbardziej płaskiej powierzchni Ziemi? Stryd jest gotowy, aby cię tam zabrać. Zebraliśmy miliardy kroków na całym świecie i przeanalizowaliśmy je. Stryd widział to wszystko. Jesteśmy gotowi zabrać Cię wszędzie: od najzwyklejszej bieżni do najtrudniejszego szlaku. Przygotuj się na wszystko.

Dlaczego Stryd?

• Dostajesz bardzo precyzyjny pomiar prędkości i dystansu.
• Stajesz się bardziej skutecznym biegaczem dzięki pomiarowi sztywności wybicia i poprawy techniki.
• Właśnie dlatego możesz śmiało biegać dobrze przygotowany wszędzie gdziekolwiek zapragniesz.

Kup swój Stryd tutaj i zacznij nowy etap w swojej karierze biegacza →

Stryd Team