Członkowstrwo STRYD 6 miesięcy gratis

Członkowstrwo STRYD 6 miesięcy gratis

Membership Stryd

Członkostwo Stryd – 6 miesięcy gratis

Wszyscy klienci, którzy kupią Stryd od partnera Stryd po 6 kwietnia, są uprawnieni do sześciomiesięcznego członkostwa Stryd. Informujemy, że 6-miesięczne opcjonalne członkostwo Stryd jest wliczone w cenę zakupu urządzenia Stryd. Klienci, którzy preferują usługę Data Only, po prostu nie aktywują swojego członkostwa, nie ma żadnych dodatkowych opłat. Klienci będą musieli wprowadzić informacje dotyczące płatności, a opłata będzie naliczana co miesiąc po 6 miesiącach (klienci zostaną o tym powiadomieni z wyprzedzeniem). Aktywacja członkostwa Stryd nie będzie możliwa bez informacji o płatności, ale klienci mogą anulować subskrypcję, zanim zostaną obciążeni.

Zespół Stryd dostarczy listę unikalnych kodów rabatowych jednorazowego użytku wszystkim partnerom, które możesz udostępnić nowym klientom (jeden kod na klienta). Udostępnimy Ci te kody w ciągu najbliższych 24 godzin po zakupie urządzenia. Klient będzie musiał zarejestrować się w miesięcznym członkostwie Stryd w PowerCenter i zastosować kod rabatowy, aby otrzymać 6 miesięcy dostępu bezpłatnie.

Klienci mogą nadal korzystać z czujnika Stryd bez zobowiązania się do członkostwa Stryd za tę samą cenę, co poprzednio. Kupując Stryd od oficjalnego partnera Stryd, początkowy koszt Stryd pozostaje taki sam, ale klienci otrzymują 6-miesięczne członkostwo Stryd, teraz wliczone w cenę. Po 6 miesiącach klienci będą musieli zapłacić, aby kontynuować członkostwo w Stryd.

Wszyscy obecni klienci Stryd otrzymają specjalną wstępną ofertę rejestracji na 6-miesięczne członkostwo Stryd, ważne tylko na Stryd.com. Jednym z powodów rejestracji jest dostęp do funkcji Workout Library i Workout Builder (które zostały uruchomione dzisiaj), które są dostępne tylko dla klientów będących członkami Stryd.

Co zyskujesz wykupując członkowstwo ?

 

 

Ceny członkostwa Stryd
Ze względu na różne stawki podatkowe i koszty wysyłki ceny różnią się w zależności od regionu. Stryd zapewnia dodatkowe opcje zakupu, a klienci mogą zapłacić pełną kwotę w ciągu 6 miesięcy, ale całkowity koszt jest taki sam, jak przy zakupie Stryd od partnera w większości regionów. Tutaj mamy szczegółową listę dostępnych cen.

 

Przyszłość
Dzisiaj Stryd uruchomił tylko funkcje członkostwa Stryd (Workout Library i Workout Builder). Stryd będzie nadal zwiększać wartość członkostwa Stryd, dodając nowe, ekscytujące funkcje dostępne tylko dla członków.

Obecnie musimy zapewnić klientom kod rabatowy, a klienci są zobowiązani do wprowadzenia informacji rozliczeniowych, ponieważ po upływie pierwszych 6 miesięcy będą obciążani miesięczną opłatą. Zespół programistów Stryd rozważa alternatywny sposób aktywacji członkostwa przez klientów. Mamy również nadzieję zaoferować w przyszłości dodatkowe produkty członkostwa Stryd do sprzedaży (takie jak 4-miesięczne i roczne pakiety członkostwa Stryd).

Alternatywnie, Klient może wysłać e-mail na adres support@stryd.com  z dowodem zakupu, a Stryd przekaże im jednorazowy kod rabatowy, za pomocą którego mogą aktywować swoje członkostwo w Stryd.

Stryda możesz nabyć tutaj: https://www.sport8.pl/1724-sensor-mocy-biegowej-stryd-v4-wind.html

Do zobaczenia na biegowych ścieżkach.

Pozdrawiamy!

Zespół Stryd

Dołącz do dyskusji!

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

 

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team