Bliższe spojrzenie | Ponad 30 gotowych treningów bibliotece treningów

Bliższe spojrzenie | Ponad 30 gotowych treningów bibliotece treningów

Bliższe spojrzenie | Ponad 30 gotowych treningów opartych na mocy w bibliotece treningów

Closer Look | 30+ Pre-Built Power-Based Workouts in the Workout Library

  • Utrzymuj dokładną automatycznie obliczoną moc krytyczną dzięki ukierunkowanym sesjom maksymalnego wysiłku
  • Zmierz się z legendarnymi treningami z Kolekcji Klasyczne
  • Zbuduj swój własny plan treningowy z podstawami: gotowe interwały, długie biegi, łatwe i nie tylko
  • Przechowuj własne kolekcje ulubionych treningów

Jak wygląda idealny tydzień treningowy?

Czy to pchanie się do granic możliwości w ostatnim przygotowaniu do wyścigu A, aby udowodnić, że masz prędkość, aby osiągnąć swój cel wyścigowy……a następnego dnia wracasz do zdrowia, gdy zastanawiasz się nad swoją ciężką pracą……i kończysz tydzień długim biegiem, który udowadnia, że ​​masz wytrzymałość, aby ukończyć wyścig z dużą mocą?

Każdy wspaniały wyścig zaczyna się od wspaniałego tygodnia treningowego.

Tydzień treningowy  można utworzyć w Bibliotece treningów, która jest uruchomiona w ramach członkostwa Stryd. Dzięki Bibliotece treningów otrzymujesz ponad 30 gotowych treningów, które możesz wrzucić do swojego kalendarza, aby zaplanować idealny tydzień treningowy.

Zobaczmy, co możesz zrobić z Biblioteką treningów!

Uzyskaj dostęp do Biblioteki treningów już teraz dzięki naszym nowym ofertom członkostwa Stryd. Jeśli jesteś już klientem Stryd, możesz przejść na członkostwo Stryd w PowerCenter. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej >>

Legendarne Treningi inspirowane wiedzą o bieganiu, zaprojektowane, by Cię popchnąć i zainspirować | Klasyczna kolekcja treningowa

Treningi klasyczne to kolekcja treningów inspirowanych wiedzą biegową. Każdy z tych treningów wystawi Twoją kondycję na próbę i może być świetnym sposobem na dodanie specjalnego wyzwania do każdego tygodnia treningu. Nie bój się jednak wyzwania! Ukończenie może wydawać się zniechęcające, ale te treningi są w Twoim zasięgu, ponieważ zostały dostosowane do twojej mocy krytycznej ( CP ).  Nawet jeśli późniejsze interwały tych treningów staną się trudne, możesz mieć pewność, że biegasz w swoich granicach, jeśli będziesz trzymać się swoich celów dotyczących mocy.

Kiedy jesteś w środku planu treningowego i potrzebujesz urozmaicić lub przetestować swoje limity przed ostatnimi przygotowaniami do wyścigu, możesz zastąpić trening z kalendarza i zrezygnować z jednego z tych klasycznych treningów. . Jeśli chcesz stawić czoła tym wyzwaniom, wejdź w to świeży i z odpowiednim nastawieniem!
Dodaj zabawy i urozmaicenia swojemu treningowi dzięki kolekcji treningi tygodnia

Trening Tygodnia jest odświeżany w każdą środę .

Możesz spodziewać się ulubionych treningów zawodników Stryd, najlepszych trenerów w grupie Stryd Power Coaching, popularnych treningów podczas rund online i nie tylko — wszystko przekonwertowane na moc!


Zapewnij dokładność automatycznie obliczanej mocy krytycznej dzięki kolekcji kalibracji mocy krytycznej

Ściganie się nie zawsze jest czymś, do czego Stryd’ersi mają dostęp, więc określenie dokładnej mocy krytycznej może być trudne. Teraz, niezależnie od Twojego cyklu treningowego lub dostępności, możesz umieścić jeden z tych testów w swoim kalendarzu, aby pomóc Ci zachować dokładność automatycznie obliczonej Mocy Krytycznej!

5 treningów obejmuje 2 minuty bardzo ciężkiego wysiłku, 1 minutę bardzo ciężkiego wysiłku, 20 minut komfortowego ciężkiego wysiłku plus 30 sekund całkowitego, 5 minut ciężkiego wysiłku i 5 km biegu na czas.

Wyścig odwołany? Skorzystaj z kolekcji Time Trial, która poprowadzi Cię przez idealnie zorganizowany trening na czas!

To przygnębiająca wiadomość, gdy wyścig jest odwołany, ale to nie znaczy, że powinieneś przestać trenować! Jazda na czas to świetne rozwiązanie, aby sprawdzić swoją kondycję, gdy nie możesz się ścigać. Power jest idealnym towarzyszem jazdy na czas.

Opcje jazdy na czas 5K i 10K zmieniają aplikację Stryd Apple Watch i aplikację Stryd Workout (zegarki Connect IQ 3.0+) w towarzysza jazdy na czas! Możesz ustawić docelową moc i otrzymywać wskazówki oparte na mocy od początku do końca sesji, aby utrzymać równomierne tempo i motywację do trzymania się docelowej mocy.


Stwórz podstawę każdego dobrego planu treningowego z ponad 15 innymi treningami

Biblioteka treningów zawiera szeroką gamę gotowych treningów. Będziesz mieć niezbędne treningi, których potrzebujesz, aby stworzyć podstawę każdego dobrego planu treningowego. Począwszy od interwałów, przez łatwe biegi, aż po długie biegi, masz możliwość szybkiego skonstruowania własnego planu treningowego lub wprowadzenia kilku prostych poprawek do swojej rutyny biegania.

Wszystkie te treningi zawierają cele mocy oparte na mocy krytycznej i krótki opis celu treningu. Kiedy przeczytasz opis tych gotowych treningów, będziesz wiedział, co otrzymujesz z każdej sesji treningowej. Dzięki spersonalizowanym krokom opartym na mocy zostaniesz poprowadzony do osiągnięcia tego celu!

Podsumowanie

Dzięki nowej Bibliotece treningów możesz zaplanować swój idealny tydzień treningu wypełniony wszystkim, od ukierunkowanych sesji, aby zwiększyć automatycznie obliczoną moc krytyczną, po legendarne treningi, które testują Twoje możliwości.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem Stryd po raz pierwszy, sprawdź naszą nową ofertę https://www.sport8.pl/1724-sensor-mocy-biegowej-stryd-v4-wind.html

Do zobaczenia na biegowych ścieżkach.

Pozdrawiamy!

Zespół Stryd

Dołącz do dyskusji!

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team