Bliższe spojrzenie| Nowe plany treningowe oparte na mocy, aby pasowały do Twojej zdolności i harmonogramu

Bliższe spojrzenie| Nowe plany treningowe oparte na mocy, aby pasowały do Twojej zdolności i harmonogramu

Bliższe spojrzenie| Nowe plany treningowe oparte na mocy, aby pasowały do Twojej zdolności i harmonogramu

Closer Look | 8 new power-based training plans to fit your capability & schedule

8 nowych wysokiej jakości planów szkoleniowych opartych na harmonogramach i bramek wyścigowych

  • Zbudowany z myślą o dniu wyścigu. Plany te dostosowują się do czasu wyścigowego, aby zbudować Cię i stukanie szkolenia na idealny dzień wyścigu.
  • Dostosowane cele szkoleniowe. Wszystkie cele szkoleniowe dostosowują się do automatycznego obliczonej mocy krytycznej dla spersonalizowanego szkolenia.
  • Konfigurowalne doświadczenie szkoleniowe. Wszystkie twoje treningi można wciągnąć do konstruktora treningowego do personalizacji.
  • Szczegółowe opisy dla każdego treningu.

Nasza lista planów szkoleniowych opartych na czujniku mocy Stryd rośnie i staje się coraz bardziej integralnym środowiskiem tak, aby pasowało do ​​większej liczby biegaczy, różnorodnych możliwości biegacza, korzystnej objętości trenningowej i harmonogramów.

Dnosimy pośpiesznie, że wprowadzamy osiem nowych wysokiej jakości planów treningowych od 5k do maratonu w ramach członkostwa STRYD.

Te dodatkowe plany szkoleniowe oznaczają więcej opcji szkoleniowych, aby dopasować swój harmonogram!

Przyjrzyjmy się bliżej nowym planom.

Wszystkie plany są zbudowane z celami treningowymi dostosowując się do automatycznie obliczonej mocy krytycznej. Ponieważ twoj wskaźnik fitness poprawia cele  i  aktualizuje plan. Możesz nam zaufać, wiedząc, że Twoje cele treningowe będą stale dostosować się do bieżącej zdolności, optymalizując czas wysiłku celem wzrostu wydajności.

Plany te obejmują również regularne próby czasowe, dzięki czemu można przetestować swoją sprawność, udoskonalić swoje umiejętności wyścigowe i utrzymywać automatyczne obliczoną moc krytyczną na bieżąco z kluczowymi momentami w całym planie.

Uzyskaj dostęp do planów szkoleniowych teraz z naszymi nowymi ofertami członków Stryd. Jeśli jesteś istniejącym klientem STRYD, możesz uaktualnić do członkostwa Stryd na PowerCenter. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej >>

Teraz możesz wybrać swój dzień startu, a długość twojego planu będzie się dostosować, aby plan kończył się dokładnie na dzień wybrany do zawodów docelowych.

Plany zostały zaprojektowane, aby pomóc w budowaniu sprawności specyficznej do startu, udoskonalić swoje umiejętności i kontrolować obci dążenie treningowe, dzięki czemu można podejść do linii startowej z dużą szansą na sukces.

Plany treningowe w kalendarzu są dynamicznie edytowalne dzięki szybkiej i łatwej modyfikacji za pośrednictwem nowej biblioteki treningowej STRYD i konstruktora treningowego. Planner treningowy może być używany do ulepszenia indywidualnych treningów. Biblioteka treningowa może być używana do przełączania treningów z biblioteki, aby dostosować ogólny plan.

Te nowe interfejsy i szablony upoważniają się do szybkiego przejęcia kontroli, tworząc treningi  w dowolnym momencie, aby dostosować intensywność istniejącego treningu lub jeśli potrzebujesz go, aby oprzeć się zmęczeniu. Znalezienie wewnętrznej motywacji jest łatwe z nowymi planami! Wszystkie te nowe plany zawierają opisy dla każdego treningu, więc wiesz, dlaczego podejmujesz wysiłek i co wychodzi z każdej sesji.

Celowość trening utrzymuje motywację na wysokim poziomie od samego początku, aby zakończyć z sukcesem każdy trening!

 

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem Stryd po raz pierwszy, sprawdź naszą nową ofertę https://www.sport8.pl/1724-sensor-mocy-biegowej-stryd-v4-wind.html

Do zobaczenia na biegowych ścieżkach.

Pozdrawiamy!

Zespół Stryd

Dołącz do dyskusji!

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team