Aktualizacja oprogramowania 1.1.9.

Aktualizacja oprogramowania 1.1.9.

Aktualizacja oprogramowania już dostepna!

Nowa aktualizacja oprogramowania  jest już dostępna. Ta aktualizacja została stworzona, aby lepiej  poruszać się po pagórkowatym terenie z większą szybkością działania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego ta funkcja znacznie poprawi Twój bieg w górach.

„Rolling hills” są cichym zabójcą dobrego biegu. Każdy walec jest jak małe uderzenie w biegacza. Jeśli nie bronisz się przed szturchnięciem, zaczynają się sumować. Mięśnie kumulują  zmęczenie od długich podbiegów i zbiegów. Uderzenia mogą początkowo nie wydawać się zbyt duże, ale efekty mogą być katastrofalne po wielu godzinach biegu.

Prawdą jest, że biegacze mogą łatwo bronić się przed tymi walcami. Wszystko, co muszą zrobić, to właściwie zarządzać ich intensywnością biegania. Niewielka korekta wysiłku podczas biegania w górę i w dół wzgórza może być różnicą między bólem a przyjemnością na końcu długiego biegu.

Prosta korekta intensywności biegu wydaje się łatwa, ale dla większości biegaczy jest to trudne do wykonania. Powszechną wadą jest próba utrzymania prędkości podczas podbiegu. Na początku biegu łatwo jest utrzymać stałą prędkość podczas wspinaczki, ale wyczerpanie szybko dociera do biegacza. Jeśli biegacz pójdzie za mocno szybko za to zapłaci.

Spójrz na poniższy wykres. Zobacz, jak wysiłek biegacza przyspiesza, gdy wspinają się na wzgórze. Oni „ugotowali się” i trudno im było wrócić do konsekwentnej stymulacji po zakończeniu wspinaczki.

Widzieliśmy ten scenariusz wiele razy. Dlatego stworzyliśmy Stryd’a.

Moc bieżąca daje biegaczom pomiar w czasie rzeczywistym, aby monitorować ich intensywność i świadomie korygować, aby mogli osiągnąć równomierne tempo.

Ponieważ ten wysiłek odniósł tak wielki sukces, zapytaliśmy …”Czy jest możliwe, abyśmy dalej poprawili bieg na wzniesieniach?”

To przenosi nas do nowego oprogramowania, które dziś udostępniamy.

Dzisiaj poszliśmy  krok dalej, by udoskonalić bieganie na wzgórzach, dzięki czemu Stryd będzie bardziej aktywny.

Dokonamy porównania aktualnego oprogramowania Stryd’a z nową wersją, która jest dzisiaj dostępna, aby zilustrować tę poprawę.

W przeszłości Stryd mógł poświęcić kilka sekund, aby zareagować na zmianę natężenia ruchu na wzgórzu. Doprowadziło to do krótkiego oddzielenia mocy i prawdziwego wysiłku. Biegacze musieli wynegocjować kilka sekund niepewności, zanim wrócą do wyrównanej intensywności. Możesz to zobaczyć na poniższym wykresie. Mniejsza wartość mocy odpowiedzi może spowodować, że biegacze omyłkowo wycofają się z ich intensywności, a następnie muszą ponownie przyspieszyć, aby powrócić do celu.

Jaki wpływ ma ta funkcja?

Kilka sekund reakcji może wydawać się jedynie niewielkim zyskiem. Te niewielkie korzyści mogą jednak stanowić dużą zaletę w dłuższej perspektywie lub wyścigu. Wyobraź sobie, że „ugotujesz” każde pojedyncze wzgórze, bardziej stresowałbyś ciało niż to konieczne. Praktycznie będziesz prowadził dodatkowe wzgórza w porównaniu do konkurencji. Ta nowa aktualizacja gwarantuje, że od razu możesz obronić się w tych trudnych sytuacjach, abyś zaczął zyskiwać wymierną przewagę nad wszystkimi innymi.

Jak uzyskać dostęp do tej nowej funkcji?

Ta aktualizacja oprogramowania jest dostępna dla wszystkich właścicieli Stryd. Powinieneś otworzyć swoją aplikację Stryd na telefonie z Androidem lub iOS, aby otrzymać monit o aktualizację do nowego oprogramowania ( Zobacz pełną instrukcję tutaj >>) Po zakończeniu aktualizacji otrzymasz bardziej dynamiczną moc na każdym wzgórzu, biegać.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem Stryd’a w celu poprawy swojej pracy na wzgórzu, możesz to zrobić, klikając poniższy link: https://stryd.com.pl  lub Sport8. Wszyscy nowi kupujący Stryd automatycznie otrzymają tę aktualizację.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ta aktualizacja i zachęca ona do pokonywania niektórych pagórkowatych pól. Do zobaczenia na podbiegach!

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team