Aktualizacja oprogramowania 1.2.0

Aktualizacja oprogramowania 1.2.0

Aktualizacja 1.2.0 oprogramowania już dostepna!

Nowa aktualizacja: ulepszona stabilność i szybkość reakcji dzięki oprogramowaniu sprzętowemu 1.2.0

Oprogramowanie 1.2.0 jest juz dostępne dla twojego Stryd.

Co nowego? 

Oprogramowanie 1.2.0 ulepsza dobrze znane i lubiane funkcje stabilności w wersji 1.1.8, dodając nowe funkcje 1.1.9 reagujące na przewyższenia, aby utworzyć jeden zunifikowany numer mocy, który jest bardziej elastyczny i bardziej stabilny niż kiedykolwiek wcześniej.

To pierwsze oprogramowanie Stryd potwierdzone zgodą STRYD Beta Group

Ponieważ „stabilność” i „szybkość reakcji” są subiektywne i ściśle związane z osobistym odczuciem, postanowiliśmy zebrać  bezpośrednio od zawodników informację zwrotną, aby potwierdzić te ulepszenia. To zachęciło do utworzenia pierwszej oficjalnej grupy testowej beta oprogramowania STRYD do zbierania jak największej liczby subiektywnych opinii w świecie rzeczywistym, aby zapewnić, że zmiany naprawdę odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Nasza grupa testowa beta oprogramowania składała się z mieszanki biegaczy track / trail / road, biegaczy casual / hardcore oraz biegaczy na krótkich i długich dystansach, aby uzyskać reprezentatywną mieszankę społeczności Stryd. Chociaż jest to pierwsze oprogramowanie układowe z zatwierdzeniem grupy Beta, wszystkie kolejne oprogramowanie układowe zostanie przekazane przez ten sam proces zatwierdzania przed oficjalnym ukazaniem się.

Poprawiona stabilość mocy 

Będziesz mieć mozliwość łatwiejszego utrzymania stabilnej mocy. Zobaczysz spójne wartości mocy; gdy spojrzysz na zegarek, a dowiesz się, że przebywasz we właściwej strefie  kroku po kroku. Nowa szybkość reakcji Stryd’a da ci znać, jeśli zejdziesz z właściwej strefy mocy.

Jak bardzo poprawiła się stabilność? 

1) Subiektywna informacja zwrotna była zdecydowanie pozytywna dla poprawy stabilności.

2) Ponad 91% naszych testerów grupie beta stwierdziło, że moc jest tak samo lub bardziej stabilna podczas pracy na zewnątrz na płaskim terenie w porównaniu z poprzednimi wersjami oprogramowania układowego.

3) Ponad 96% naszych testerów grup beta poinformowało, że moc jest tak samo lub bardziej stabilna podczas pracy wewnątrz bieżni w porównaniu z poprzednimi wersjami oprogramowania układowego.

Jak bardzo poprawiła się reakcja?

1) Subiektywna informacja zwrotna była zdecydowanie pozytywna dla zmian reakcji.

2) Ponad 93% naszych beta testerów zgłosiło, że moc jest tak samo lub bardziej responsywna podczas wspinania się na wzgórza w porównaniu do poprzednich wersji oprogramowania.

Czy to zmienia moje ustawienia pola danych w zegarku?

Wspólną strategią jest używanie dwóch pól danych mocy podczas treningu z mocą. Jedno pole danych jest dedykowane do zasilania w czasie rzeczywistym, a drugie pole danych jest dedykowane do uśrednionej wartości mocy. Moc w czasie rzeczywistym reaguje, dzięki czemu można zobaczyć, w jaki sposób moc reaguje na Twój wysiłek, a średnia moc jest wykorzystywana do odfiltrowywania zmian po kolei, dzięki czemu możesz pozostać we właściwej strefie.

 

Dzięki nowej aktualizacji Stryd, wierzymy, że potrzebujesz teraz tylko jednego pola danych. Zasilanie odfiltruje zmianę po drugim w czasie rzeczywistym, gdy biegniesz na płaskim terenie, ale natychmiast reagujesz na zmiany wysiłku podczas wspinaczki. Naszą misją jest uproszczenie korzystania z jednej wartości mocy,  które może kierować twoimi treningami i decyzjami w biegu w czasie rzeczywistym. Uważamy, że oprogramowanie  1.2.0 to krok w tym kierunku.

Jak moge zaktualizować to nowe oprogramowanie ?

Ta aktualizacja oprogramowania jest dostępna dla wszystkich właścicieli Stryd. Powinieneś otworzyć swoją aplikację Stryd na telefonie z Androidem lub iOS, aby otrzymać monit o aktualizację nowego oprogramowania (znajdź pełne instrukcje tutaj >>).

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem Stryd, możesz to zrobić, klikając następujący link: Kup teraz  Wszyscy nowi nabywcy Stryd automatycznie otrzymają nową aktualizację.

Dołącz do dyskusji

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

 

Pozdrawiamy

Zespół Stryd

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team