Akltualizacja aplikacji

Akltualizacja aplikacji

 

Aktualizacja iOS

Dzięki najnowszej aktualizacji aplikacji na system iOS firmy Stryd możesz precyzyjnie określać i różnicować  biegi z rekordową prędkością. Ta aktualizacja  zamienia Stryd w maszynę do wyszukiwania danych o szybkości i filtrowaniu jak żadna inna.

Dzięki niesamowitej prędkości i intuicyjnym narzędziom nawigacyjnym przerzucisz się z analizy życiówki do treningów wypalających płuca, które to spowodowały. Przygotuj się na odkrywanie połączeń w swoich danych, których nigdy wcześniej nie widziałeś, gdy przechodzisz od jednego biegu  do następnego.

Subtelne wskazówki wizualne wyciskają maksymalny wgląd w ekran telefonu, który wcześniej był możliwy tylko na komputerze. Filtrowanie  wyciąga podobne biegi w celu bezpośredniego porównania, dzięki czemu można dostrzec nawet  niewielką poprawę treningu, która skumulowała się w postępie podczas wyścigu.

Każde dotknięcie w aplikacji pozwala natychmiast odkryć coś nowego. Dzięki tej nowej funkcji będziesz chciał wnikać głęboko w swoje dane przez wiele godzin.

Czy twój umysł iskrzy pomysłami na analizę?

Jasne, że tak. Przejdź do sklepu z aplikacjami i pobierz najnowszą wersję aplikacji Stryd iOS, aby rozpocząć. Jest to zasadniczo nowa aplikacja … którą masz już na swoim telefonie. Po prostu zaktualizuj i otwórz aplikację Stryd: pobierz

Co z Androidem?

Fani Androida, bądźcie czujni!  Nasz nowy programista  słyszy Twoje wołanie  dotyczące nowych i szybszych aktualizacji. Po prostu zaczął kilka tygodni temu, ale wydał już niewielką aktualizację podglądu, a wkrótce pokaże znacznie znacznie więcej.

Tutaj mozesz sprawdzić co się zmieniło ostatnio: Sprawdź

Aplikacja na iOS pomaga wprowadzać innowacje w systemie Android, więc poczytaj co nowego w iOS-ie  i potraktuj tę aktualizację jako ekscytujący podgląd rzeczy przyszłych.

 

Dołącz do dyskusji!

Dołącz do nas w społeczności Stryd na Facebooku, aby omówić swoje doświadczenia z tym nowym oprogramowaniem: https://www.facebook.com/groups/strydcommunity/

 

Pozdrawiamy

Zespół Stryd

Czytaj także

Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 4
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 3
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 2
Biegaj szybciej ze STRYDEM – Ekonomia biegania – część 1

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzystania ze Stryd i mocy, aby biegać szybciej zaglądaj na nasz blog.

STRYD Team